Vita (Hard Rock/Metal) - Ankara

konsere gelebilmek adına bin bir zorlukla doktoru ikna edip ameliyatımı sonunda erteletmiş bulunuyorum! keyifli bir akşam geçiricez, başarılar...
your greatest fan, pınar ;)

nmfless demiş ki:
konsere gelebilmek adına bin bir zorlukla doktoru ikna edip ameliyatımı sonunda erteletmiş bulunuyorum! keyifli bir akşam geçiricez, başarılar...
your greatest fan, pınar ;)

vay bee. arkamızda böyle fanlar olduktan sonra sırtımız yere gelmez valla :p

başarı dilekleri için sağolun arkadaşlar. pazar günü gerçekten güzel ve eğlenceli olcak galiba

afi7fm.jpg

AFİŞİ KÜÇÜLTEYİM DEDİM... :) GÜZEL Bİ GÜN OLUCAK HERKES DAVETLİDİR...

walla cagrıcım ve dier vita elemanları sizden cok sey beklioruz grup olarak biz de sizi sonuna kadar desteklioruz konserde basarılar...... kardes grup blood pollution :D

arkadaşlar çok özürdilerm... süpriz olmuycak.. olsada ben olamıycam... bu lanet olası dersaneye gitmez zorunda kaldıım günlerden birine denk gelio... ama bidaki konserinizde olur.... yolunuz açık we uzun sizin... başarılar.... somut anlamda yanınızda olamıycam... ama orda olduumu bilin....
umarın çok iyi gecer...

oh be sonunda bi güzel olmuş diyen :)neyse

VITA grubuna konserde başarılar diliyorum..Umarım istediniz ve bizim istediğimiz bi gün olur...Bol şans..

Saygılar.

Beklediğim VITA' ya bin bastınız.Her şekilde iyiydiniz ekipman açısından tut grup uyumu müzik vs.umarım ileride tekrar çalışıcaz ki sanırım pek uzak bi tarih olmicak.Neyse Elinizi terinize ayağınıza sağlık.Görüşmek üzere...

Saygılar.

eveeeet kafamı bişeyler yazacak kadar topladım sonunda : ) özetle konser, "budur!" dedirtmiş, en hastalıklı bünyeleri (bkz. ben) bile gaza getirmiş, tadı damağımızda kalmıştır. elinize, kolunuza, ses tellerinize sağlık. nice güzel performanslara :metal

Vita beklediğimden daha iyiydi... Genel olarak performansınız gayet başarılıydı.. Grup uyumu , sahne duruşu ile gerçek bi grup görüntüsü vermeye başlamışsınız.. Başarılarınız dewamını dilerim..

Bunlara ek olarak söylemek istediğim bi kaç şey var..

Bascınız genel olarak başarılı fakat grubun performansına tam olarak ayak uyduramadığını düşünüyorum.. Bazı şarkılarda özellikle master of puppets da çaldığı bass lar pek şarkıya uyumlu değildi.. :!:

Çağrının sololardaki performası çok iyiydi .. Fakat master daki vokalini beğenmedim.. Vokaliniz o şarkıyı söyleyebilecek kapasitede bi vokal ve bence çağrının back vokal yapması daha iyi olur..

Bateristiniz de bi kaç ritim kaçırması dışında gayet atak ve enerjikdi.. Bazı şarkılarda ufak twinler eklemeside gözümden kaçmadı :LOL:

Başarılarınızın dewamını dilerim..

Stay Heavy :twisted:

Geri