Death Oath

synet demiş ki:
SMITD demiş ki:
max78 demiş ki:
satan take me, satan hear me şeklinde şarkı yapmış ve daha bir çok şarkılarında saaataaan diye bagırdıklarına şahıt oldugum ve daha sonra topluluk, 1999’da satanist cinayeti olarak bilinen olay sonrası medyanın ilgisini üzerine çektmiş bir konser sonrası çekilen fotoğrafta, cinayet zanlılarından birisi, topluluk elemanlarının yanında görünüyordu. bu görüntüye dayanarak, topluluk elemanlarının satanist bir örgüte üye olduğu öne sürüldü. Daha sonrada dagıldılar.
Benim şehrimde ki;
:arrow: satanic verses
:arrow: paradox
:arrow: sadistic spell gibi sakıncalı bulduğum kayserideki arkadaşlara zulüm yapan hiçbir şekilde yanlarına yaklaşılmaması gerektiğini düşündüğüm gruplardan bir tanesi.
son cümlendekielri pek anlamadım
biraz açarmsın
sadistic spell in neresi sakıncalı onuda anlamadım

Ben açıklayım istersen bu grupların elemanlarının arkadaşım diye yazmışsın forumlarında madem arkadaşısın yanlarında takılıyorsun bilmiyormusun neler yaptıklarını ? Sonrada gelip neresi sakıncalı diyorsun Ankaralı bu grupların hepsi cadde tayfasıdır , hepsi kankadır ve biri neyse diğerleride aynısıdır diğer hani diyorsun ya 'arkadaşım'onların formuna yazdım gerekenleri bir zahmet ordan okuyuver ok?
Death Oatha gelincede zamanında max78 nickli arkadaşın dediği gibi Satan , Satan diye bağırarak birçok gencin beynini yıkamışlardır kimbilir intihar eden gençlerin hepsinin olmasada çoğunun kanına girmişlerlerdir ya da katkıda bulunmuşlardır bukadar ölümden,satanizmden bahsedersen olacağıda budur nitekim ki 1999 yılı ortaköy olayından sonra bu grupta dağılmıştır.Ama nefarkeder diğerleri devam ediyor ve Death oathta yaptıgı albümle veya demolarla hala bu yaktıkları alevi körüklüyorlar.Ama anlamadığım nokta şu hani burda kişiliklerinin herkez farkında en akıllı başlı insanlar buraya yazmış peki ülkemize çok şey kattı Death Oath (tabi bu sizce) sorarım size;Satanist ve Faşist bir grubun bu üleye ne gibi bir katkısı olmuştur? Bırak katkıyı nice gençin ölümüne neden olmuştur , bataklığa adım atmasını sağlamıştır yazdıkları sözlerle (bknz:Şeytan,Cehennem,Satanizm,Orta Çağ,Ölüm,Karanlık)bumudur katkı lütfen yapmayın ve nice gençlerin beynini sulandırmayalım bu duruma bir dur diyelim gördüklerimizi hepimiz iyi biliyoruz verdikleri demeçleri hatırlatmama gerek varmı?

el extreme sadistic spel röportajından alıntı;
Kimse sadistic spelin adını kullanarak biryere gelmeye çalışmasın bunu yapanı çok kötü cezalandırırz ...vs vs

el extreme paradox röportajından alıntı;
Hayatın bizde bir önemi yok zaten bir hayatımızda yok ne öncesi nede sonrası umrumuzda mutluluk bir yalan .....(diye gider sonra)
Karanlık bizi bizde bulan , bize tek huzur veren nokta

köprüaltı ehrimen röportajından alıntı;
şeytana seslenen bir şarkı yazdık çünkü biz onun çocuklarıyız.......

bluejean(1997 zamanı olan bluejean) witchtrap röportajından bir alıntı;
o an canımız kan istedi ve akıttık .......(diye gider sonra)
sakatatlı konserde aynı diyebiliriz kan yaşamdır ...........

(ismini hatırlamadıgım bir dergi)Satanic Verses röportajından bir alıntı;
70-80 yıllık yaşam bir hiçtir önemli olan yapacağınız kötülüklerle ulaşacağınız ölümsüz yaşamdır ..............

el extreme Death Oath röportajından bir alıntı;
cennette köle olmaktansa cehennemde zebani olmayı yeğleriz

Umarım bu yazdıklarım yeterli olmuştur yeni bünyelere yararlı şeyler sunmak umuduyla saygılar.
arkdaşım röbörtajlarında söylemiş oldukları çokda önemli değil. aklı başında birisi saçma salak şeyler yapmaz. kendi saçmalıklarını ve yaptıklarından bir grubun yada muziğinin sorumlu tutulaması saçmalıktır. her insanın belli bir aklı ve düşünce yapısı vardır. o adam bu grubları dinleyipte aptalca ve saçma şeyler yapıp kendine zarar veriyorsa bu onun kendi hatasıdır. bir muzik grubunun yada elemanlarının dedikleri değildir.
bu grub elemanları bir birlerini savunsalarda hepsinin kendi yaşam tarzları ve geleceğe bakış açıları vardır.
şunuda belirteyim. geçmişte belki hataları yanlışları olmuştur. her insan hata yapar.yapmaz değil.
internette gördüklerinde farklı insanlar ve herkesin inacı kendini bağlar başkasını değil.
sonuç olarak muzik anlatılamayanı anlatmaya çalışır ,bu insanlarda anlatmaya çalıyor.
iyi veya kötü dinlemek zorunda değiller..bu arkdaşlar çıkıpda ''bizi dinleyin.bize uyun demiyorlar.'' kendilerince muzikte birşeyler yapmaya çalışıyorlar.
bırakalımda özel hayatlarını muziklerini konuşalım derim.
 
albüm yoksa upload yapabilirim.. aslında grup elemanlarının tamamı kayseriden değil yanlış hatırlamıyorsam sadece 1 elemanı kayserili diğerleri ankaralı.. her neyse Pernicious Conjure albümünden önce Demon's Power ve Lunatic Curses adlı iki demosu var grubun tabi kayıtlar oldukça başarısız o zamanın şartlarında anca bu kadar...Death Project, Asafated gibi gruplardan sonra Türkiye de yasal Death metal albümü yapan ilk gruplardan... İlgi gördüğü içinde 2 defa farklı kapaklarla basılıp sunuldu piyasaya. Favori şarkılarım olarak Hatred, Choose Your Side, Sanctuary, Power Of Holylight gibi parçaları gösterebilirim...
 
OnurBattal demiş ki:
Grubun tum elemanlari Kayserili.

Album detayi olarak sanirim benim burdan su an bisey soylemem dogru olmaz.

Ayrica aden upload yapsan hic fena olmaz.
demek istediğim aynı kadroyla mı yoksa hamdi tek basına mı yapacak öm ile atarım upload yaptığım zaman ;)
 
Üst