Babam ve Oğlum

ağladığım tek filim diye bilirm:)arkadaşlara katılorum defalarca izlenmesi gereken bi filim altın portakalıda sonuna kadar hak edio bnce

aysu_ demiş ki:
"altın portakal"ı hakeden bi filmdir; aday gösterilmemiş büyük saçmalık. tekrar tekrar izlenir hala..

Altın portakal dediğin nedir ki?
Saçma sapan filmlerin gösterildiği,sinema sanatçılarının sirk maymunu gibi şehir ortasında arabadan bozma araçların üstünde halkı selamlamaya zorlandığı,her sene sırf gündem olsun diye saçmasapan tartışmaların yaşandığı aptal bi festivalden başka bi şey değil.

İyi ki katılmamış Babam ve Oğlum.Katıldığı taktirde sırf tartışmalar gündeme gelsin diye Babam ve Oğlum filmine ödül vermezdi o portakal jürisi..

american_idiot demiş ki:
leonjohancool demiş ki:
bu film sayesinde babamı ilk defa ağlarken gördüm...
Aynen bende filme babamla gittim ikimiz birden agladık gerı bıraz babam ve kızım oldu ama neyse :LOL:
biz evde seyrediyorduk. 19 yıldır ağladığını görmemiştim, yani hiç... Şu ana kadar bile bende öyle bir imaj uyanmıştıki, çocuklukta "benim babam senin babanı döver" veya "en güçlü benim babam" iddiası gibi hala babamı asla ağlarken göremeyeceğimi düşünürdüm. O gün bir tabu yıkıldı...

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. "iyi" yerine "ii", "diyebilirim" yerine "diebilirim", "bir" yerine "bi" gibi kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

bayramın 3. günü sevgilimle film seyredelim dedik.. kurulduk şöyle bir; gülerken ağladık, ağlarken güldük.. harika bir türk filmi.. ama uzun bir müddet dram seyretmeyi düşünmüyoruz ikimizde :) öyle etkiledi..

Geri