Babam ve Oğlum

film gerçekten iyi.ağlatmasını biliyorsa güldürmesini de biliyor.beni ve annemi etkiledi ama babama sorduğumda filmi beğenmiş ama onu etkilememiş.sonra düşündüm de onu etkilemez tabii.oyuncular gerçekten harika. çağan ırmak..nası oynatmış o küçük çocuğu bile..hele hümeyra süper..gidilmesi görülmesi gerken bir film..çağan ırmak'a çok teşekkürler giderek unuttuğumuz şeyleri,artık tatmadıımız heyecanları,bizlere hatırlattı.

filmde ağlanabilecek 2 sahne var
biri hastanede durumun kötü oluşunu aileye açıklayışı çetin tekindorun
diğeri de malumunuz çetin tekindorun yine arabadan inip sei titrek bi şekilde ağıtı
ama o sahnenin peşine öyle bi sahne koymuşlar ki kahkahaya boğuyo adamı diğer oğlunun basıp gitmesi :)

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Evet bencede orda güleyimmi ağlıyımmı bilemedim. Ben filmi bozüyükten bursaya giderken izledim inanın otobüste utanmsam ağlıcaktım. Millet filmi izleyemiyo izleyenlerde otobüsten salya sümük indi tabi bende.

aşırı olarak duygulandığım fakat damla gözyaşı akıtmadığım, benim bu ruhsuzluğuma karşılık sinemaya gelirken bana eşlik eden arkadaşlarımın ağlamaktan helak olduğu, oyuncu kadrosunu çok başarılı bulduğum, oyuncuların performanslarını ayakta alkışladığım şaheser bir yapım..

beni ağlatan hatta izlediğim salondaki çoğu erkeği ağlatan ender filmlerden kendimi oyuncuların yerine koyduğumda acaba o sahneleri nasıl çekerdim diye düşündüğümde oluyo oyunculuğa olan merakımdan...film tek kelimeyle mükemmel.......

ya çok başarılı bir filmdi ama ben ağlamadım çünkü tam insanın gözyaşları dökülcek gibi olurken ortaya öyle bir espri çıkıyor ki insan ister istemez gülüyor oyunculuklar çok başarılıydı çağan ırmak 80 dönemini yaşamamış olmasına rağmen çok güzel betimleyebiliyor

evet o sahnede admın kadının da dahil olmak üzere tarlaya karışan kişiliği izlemsi komik....off çağan ırmak harika bence belki bilenler vardır çemberimde gül oya dizisinde de çok başarılıydı bence...

zaten amacın "duygu sömürüsü" olmadığını da anlıyoruz
çağan ırmak hayatı tüm yalınlığıyla vermiş bizlere; mutluluk ve üzüntü bir arada....
helal olsun diyorum, çağan ırmaktan da bizlere geçmişimizi unutturmamasını bekliyorum, gerek çemberimde gül oya, gerek babam ve oğlum olsun türkiyenin gerçekten çok önemli olan; ama hatırlanmayan dönemlerine parmak basmış...

Geri