Sim (Rock) - Ankara

daha önceden demonuzu dinlemiştim 2 gün önce hacettepe rock günlerinde dinleme fırsatım oldu gerçekten çok başarılısınız.. yolunuz açık umarım hak ettiğiniz yerlere gelirsiniz.. artık sizin de takipçiniz olucam ;)

Hacettepe konserinden kareler:

Son Hazırlıklar & Isınma (Hoş eller donuodu ama :p )

dsc060418vq.jpg

dsc060421ok.jpg

Grup bi arada: (sağ sol bilmem, ayaktakiler sırasıyla Fatih, Gözde, Gürel, Çağan, oturanlar Ayça&Selçuk, Uygar)

dsc060567cv.jpg

Uygar & Çağan;

dsc060642eo.jpg

VE HARD ROMANCE SAHNEDE!!

dsc060688xy.jpg

Gözde

dsc060696hd.jpg

bence herşeyinizle çok iyisiniz parça çok başarılı kayıt çok kaliteli bass gitar davul gitar hepsi mükemmel ama vokalinizin sesi ayrı bi güzel geliyor. Bu gruba gidebilecek en iyi vokal. Grubunuz çok başarılı daha iyi yerlerde görmek istiyoruz. Başarılarınızın devamını dilerim. Bu arada selçuk baba selamlar...

teşekkürler undefined, kendi adımıza aksamalar olsa da sizleri eğlendirebildiysek zaten olay bitmiştir :p bu neticesinde ilk konserimizdi (hatta benim herhangi bi grupla verdiğim ilk koserdi!!) tecrübe kazandıkça çok daha ii performanslar gerçekleştireceğimize inanıorum, ve bir yandan repertuarımız yepyeni capcanlı parçalarla yenilenecek ;) bu arada hü-rock'a da yaptıkları bu güzel organizasyon için teşekkür ederiz...

Arkadaşlar öncelikle şunu dile getireyim Hard Romance, SİM'in isim değiştirmiş hali değildir. SİM şuan için ben ve Gözde beraberliğinde yeni şarkılar yazmaya ve bunları insanlara sunmaya devam edecektir. Ayrıca Hard Romance ismide henüz netlik kazanmış değil. Kısacası şuan için Hard Romance, hard rock covarları yapan, Gözde, Çağan, Uygar, Selçuk, Gürel ve benden oluşan grubun adıdır. SİM de yakında, Gözde,ben ve yeni birkaç arkadaşın eklenmesiyle konser vb. tüm organizasyonlarda kendi şarkılarını çalacaktır.

undefined, biz bu başlığı öncelikle iletişim için açtık. Siz sorun bizde söyleyelim. Hatta keşke bizi soru bombardımanına tutsanızda şöyle bi içimizi döksek, rahatlasak. Esasen özellikle beklediğim "teknik içerikli" soru, eleştiri, fikir gibi, kayıt aşamasında bize ışık tutacak, yön verecek yaklaşımlar henüz pek uğramadı bize, duyurulur...

Önümüzde gözüken ilk program Gazi Üniversitesi Bahar Şenliği. Kesinleşen tarih ve saati yakında bildireceğiz. Ayrıca ikinci şarkımızın aranjmanı bitti. Gitar kaydına girmek üzereyiz.

İlgin için ayrıca teşekkürler..

ooo gazi çok güsel ya okuluma geliyorsunuz :D en kısa zamanda programı açıklarsanız sevininirim!!! bu aradabir internet sitesi kurma gibi bir düşünceniz var mı?? öyle birşey olsa sizinle ilgili şeyleri ordan daha yakından takip edebilsek..
2. şarkınızı da sabırsızlıkla bekliyorum.. iyi çalışmalar!

Geri