Sadistic spell

Çok tşkkür ettim söylmek istediklerimi yazmışsın...
Abi burada adamların müziğini tartışalım siyast için uygun bir ortam değil din tartışmaları içinde...
Sevgiler...

evet gerçektende adamların görüşü bizi ilgilendirmez.
Ben bu grubu gerçekten çok dinlemek istedim.
netten sadece 2 parçasını bulabilmiştim..
daha sonra kime sorduysam grubun ismini bile duymamış insanlar çıktı karşıma.
2 parça dinleyip kaldık :)
ama dinleyenlerle konuştuğumda fena çalmadıklarını sölediler.
Mutlak dinneyecem bunnarı ama bakalım ne zaman kısmet olacak..

sonuna kadar black dedigim zmanlar valla belki simdide derim ama bilmem ne kadar surer.Herneyse o grupla netten cok konusmustum eski albumlerini dinlemiştim biraz kayıtı eskitmek istemişlerdi ve guzel de olmustu biraz ama yeni el altından album cıkardılar,en son yabancı sirketlerle anlasamayıp mecburen elden dagıttıları bi albumleri var.VE harika kesin dinleyin bulun edinin derim,eger black metal'i cok seviyorsanız.İnanamıyacaagınız bi grup olmus bir suru gitarlar dısında siren sesleri felan var,ben cok begendim ve ilk dinlediginizde sadistic spell'in bu kadar olamıyacagını hatta yanlıs albumumu taktım diye muziksetine bakacaksınız..Grubun su an tek netten indirebileceginiz bi sarkısı var :
www.bira.gen.tr ' nin mp3 indir bolumunde sarkının adı cosmic sin.ve eger grup hakkında bilgi için arama motorlarını felan kullanın..

SadisticSouLz demiş ki:
evet gerçektende adamların görüşü bizi ilgilendirmez.
Ben bu grubu gerçekten çok dinlemek istedim.
netten sadece 2 parçasını bulabilmiştim..
daha sonra kime sorduysam grubun ismini bile duymamış insanlar çıktı karşıma.
2 parça dinleyip kaldık :)
ama dinleyenlerle konuştuğumda fena çalmadıklarını sölediler.
Mutlak dinneyecem bunnarı ama bakalım ne zaman kısmet olacak..

Babacan netten nerden buldun o iki şarkıyı... Bizde dinleyek... :)

Grup baştan aşağı değişti diye biliyorum...

Sadece Tolgahan varmış eski kadrodan... Geçenlerde Sadistic Spell'in yeni davulcusuyla tanıştım baya iyi bi adam...

**güneş görmeyen bölgelerimle gülerim sadece..neyseki 99daki 2000deki black metal furyası sona erdi..gerçi şimdide alternatif belası var ya neyse...zurna konçertosu olsa black metalden iyidir

ben bunların ilk konserini hatırlıyorum da heey gidi hey. Eski davulcuları Karateke'yi tanırım herif satanist davalarında içeri giren herifi çıkınca dövmeyi planlıyodu iftiralar yüzünden. Müzikleriyle alakam çok yok ama iyi adamlar harbiden...

sadistic spell Astral division oldu.

Yazılanları şans eseri gördüm.Sadistic spell dağıldı yeni isim altında toplandık.ben grubun en başından beri gitaristiyim ve şu an gitar vokal yapıyorum.Grubun yeni adı ASTRAL DIVISION.10 parçalık albüm kayıdı yaptık şirket arayışı içivdeyiz.
Şu sıralar konserlere çıkıyoruz.Grubun daimi kadrosu:

vokal-gitar: serkan zengin
bas gitar: utkan haşlaman
davul: gökhan selçok.

şu sıralar ritm gitara birini düşünüyoruz ilgilenenler mail atsın. birde albüm öncesi birde ep yaptık 5parçalık.(albüm kayıtından farklı bir kayıt)
ep promosyon amaçlıdır sınırlı sayıda ve ücretsizdir.isteyen mail atsın.

[email protected]

önemli olan müzik..

CD formatı sınırlı sayıda basılmıştı o dönemlerde.

elinde albümün CD formatı olan varmı ?

Yıllar önce tolgahan&cenk witchtrap'taykn beraber aynı sahnede cıkmıstık daha sonra sadistic spell olarak devam ettiler ülkemizdeki saglam black metal gruplarından biridir ve ankarada sevdigimiz arkadaslarımızdır kendileri :twisted: yeni albumleri(veya demoları) cıkıyormus haberiniz ola...

Al işte bunlarıda burda buldum :evil: Nekadar gereksiz , sakıncalı elemanlardan oluşan grup varsa buraya toplanmış.!
Ankarada sakarya civarında rastlayabileceğimiz korku salan bakışlarla dolaşan (bknz:Satanic Verses , Paradox ..gibi) hiçbir şekilde yanlarına yaklaşılmaması ve bulaşılmaması gerektiğini düşündüğüm(bknz:satanic verses , paradox ..gibi) Ankaramdaki bermuda şeytan üçlüsü gruplar.

max78 demiş ki:
Al işte bunlarıda burda buldum :evil: Nekadar gereksiz , sakıncalı elemanlardan oluşan grup varsa buraya toplanmış.!
Ankarada sakarya civarında rastlayabileceğimiz korku salan bakışlarla dolaşan (bknz:Satanic Verses , Paradox ..gibi) hiçbir şekilde yanlarına yaklaşılmaması ve bulaşılmaması gerektiğini düşündüğüm(bknz:satanic verses , paradox ..gibi) Ankaramdaki bermuda şeytan üçlüsü gruplar.
bu grubları sevmiyebilirsin ön yargılı davrandığını söylemek istiyorum..
sadistic spell in davulcu KARATEKE abimize geçmiş olsun diyorum..(kendisi böbrekelrindeki taşlardan dolayı biraz rahatsız en son ameliyat olcaktı..)

Ya dikkat cekmeye calışıyor hadi bunlar black metal yapıyor dıye böle düşünüyor diyelim;
Ankaradaki coğumuzun tanıdığı hayri müziğin yan dükkanında çalışan paradox grubunun davulcusu umut abi ve grubun vokalisti özhan içinde aynı şeyleri kullanmış..
Hayır birde şu var umut abiyi çoğu kişi tanır sever ne alakası varsa :?

KuZuuu demiş ki:
Ya dikkat cekmeye calışıyor hadi bunlar black metal yapıyor dıye böle düşünüyor diyelim;
Ankaradaki coğumuzun tanıdığı hayri müziğin yan dükkanında çalışan paradox grubunun davulcusu umut abi ve grubun vokalisti özhan içinde aynı şeyleri kullanmış..
Hayır birde şu var umut abiyi çoğu kişi tanır sever ne alakası varsa :?
evet severiz sıcak kanlı insanlar ve sana katılıyorum...

max78 demiş ki:
İnsanların kişilik veya karakterleriyle fazla ilgilenip buralara sırf karalamak ugruna yazdığın yazıların gereksiz olduğunu düşünmekteyim.
Satanic Verses,Sadistic spell,Paradox sağlam gruplarımızdır onlarıda böyle karalarsak tanımayanların aklında kötü yorumlar bırakırsak ne olcak?Nasıl ilerliyecek bu gruplarımız?Ortalıkta eline gitarı alan çoluk çocuk konserlerinde takılırız artık ...

Ayrıca grupların üyelerini tanıyan herkez bilir hepsinin nekadar sağlam eleman olduklarını ve buyüzden saygı ve sevgi duyarlar...
Eger örnek istersende ben paradox grubu elemanlarını tanıdığım için söylüyorum -ki kaldıki seninde bildiğin saydığın 3grupta aynı ortamda takılan sağlam arkadaş olan insanlar ....

Kişisel sorunlarımızı burda değil onların yüzüne söyleyelim..

=Sevgi&Saygılarla=

paradox elemalarıyla tanışma şansım olmadı... ama diğer ismi grublarımız sverses ve sadisitic spell den birilerinitanıyorum..ve gerçektende çok iyi ve sanimi insanlar

Re: sadistic spell Astral division oldu.

Astraldivision demiş ki:
Yazılanları şans eseri gördüm.Sadistic spell dağıldı yeni isim altında toplandık.ben grubun en başından beri gitaristiyim ve şu an gitar vokal yapıyorum.Grubun yeni adı ASTRAL DIVISION.10 parçalık albüm kayıdı yaptık şirket arayışı içivdeyiz.
Şu sıralar konserlere çıkıyoruz.Grubun daimi kadrosu:

vokal-gitar: serkan zengin
bas gitar: utkan haşlaman
davul: gökhan selçok.

şu sıralar ritm gitara birini düşünüyoruz ilgilenenler mail atsın. birde albüm öncesi birde ep yaptık 5parçalık.(albüm kayıtından farklı bir kayıt)
ep promosyon amaçlıdır sınırlı sayıda ve ücretsizdir.isteyen mail atsın.

[email protected]
astral division la bir alakası yok sadistic spell in

hehe witchtrap falan diyince yıllar öncesine gidiyo insan.katana, tolgahan, meclis,konur,asura vay be ne çabuk geçmiş zaman. hepimiz kocaman olduk çoluga çocuğa karıştık

Geri