Rol

selam grup rol ben emre çökük yanımda çakında var yakın zamanda ist. egelicem dinlemeye albümüde geciktirmeyin artık bıktık beklemekten hepinizi öptüm velasıl kelam herkese selam

Allahim ya ben yanlis kullanici adiyla yazmisim :) Sabahta beri yaziyom diyom bi sorun var ama ne :) neyse yukardaki 4 tane witch3333 yazdiklari bana aittir :)

Porsuk demiş ki:
Allahim ya ben yanlis kullanici adiyla yazmisim :) Sabahta beri yaziyom diyom bi sorun var ama ne :) neyse yukardaki 4 tane witch3333 yazdiklari bana aittir :)

:D sağol.. daha öncede dediğim gibi beğenmene sevindik.. ayrıca albüm yaklaşık bir aya kadar çıkacak şimdi ne gerek var demoya değilmi ;)
biraz sabır :) sevgiler

Slm,
Rol grubunu en son 11 Ocak Çarsamba günü Kadiköy shaft barda dinledim.Bundan öncede izmir salihlide dinlemistim.Ama arada çok büyük farklar var.Repertuar açisindan,performans açisindan,sahne durusu açisindan grup kendini adeta yenilemis. :LOL: Tabiki izmirdede iyilerdi ama istanbulun havasina girmisler bi kere :twisted: Artik her açidan hazir gözüküyorlar.Sanirim bize sadece albümü sabirsizlikla beklemek kaliyor. :roll: Amatörlükten profesyonellige giden dev bir grup bence karsimizda GRUP ROL :LOL:

Geri