Rol

Re: Grup Rol Gelme Bana ile Kral Tv'de Haftanın Grubu Oldu

yasakbahce demiş ki:
didosh demiş ki:
Arkadaşlar süpersiniz ya :D Ben zaten biliyodum ve sizlerede söylemiştim en çok oyu siz alıcaksınız diye 8) Çünkü beş grup içinde en iyisi sizdiniz :LOL: Bu bi gerçek.GRUP ROL TEBRİKLERRRRR ;) ;) ;)

ne 5 grubu ya 5000 grup rol hızlan hızlaaaan

Evet 5 grup,oylama 5 grup üzerinden yapıldı.Sen heralde Genç Rock programı hiç izlemedin :LOL:

Hıı bu arada yasakbahçe eğer " 5 grup değil 5000 grup arasında en iyi Rol,programla alakası yok yazdığımın " diyosan ki heralde onu demek istedin :roll: Genel düşünülürse ben olsam 5000 diye sınır koyamazdım Rol Gruba :dans

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Re: Grup Rol Gelme Bana ile Kral Tv'de Haftanın Grubu Oldu

didosh demiş ki:
yasakbahce demiş ki:
didosh demiş ki:
Arkadaşlar süpersiniz ya :D Ben zaten biliyodum ve sizlerede söylemiştim en çok oyu siz alıcaksınız diye 8) Çünkü beş grup içinde en iyisi sizdiniz :LOL: Bu bi gerçek.GRUP ROL TEBRİKLERRRRR ;) ;) ;)

ne 5 grubu ya 5000 grup rol hızlan hızlaaaan

Evet 5 grup,oylama 5 grup üzerinden yapıldı.Sen heralde Genç Rock programı hiç izlemedin :LOL:

şaka yapıyosun sanırım sen izleme izlememe hakkında o bi espiriydi senle benle şey geçiosan ozaman ben karabiber tuz :)

didosh demiş ki:
Hıı bu arada yasakbahçe eğer " 5 grup değil 5000 grup arasında en iyi Rol,programla alakası yok yazdığımın " diyosan ki heralde onu demek istedin :roll: Genel düşünülürse ben olsam 5000 diye sınır koyamazdım Rol Gruba :dans

didosh sen yalovalı didoşsan fazla kötü konuşmiim :)

yasakbahce demiş ki:
didosh demiş ki:

didosh sen yalovalı didoşsan fazla kötü konuşmiim :)

Evet yasakbahçe ben Yalovada oturan Didem.Ya nasıl sevindim bana kötü konuşmuyorsun diye anlatamam. :LOL: Oleyyyyyy.Kötü konuşsan üzülürmüydüm diye düşünüyorum. :bilmem Ama sanmıyorum ya niye üzüleyim ki :LOL:Kötü konuşsana bi nasıl konuşucaksın çok merak ettim yasakbahçe ;)

Arkadaşlar canlı yayında süperdiniz yaa. :LOL: Bence Umut Kuzey size hasta oldu. ;) Size herşey yakışıyo.Yavaş ve sağlam adımlarla zirveye tırmanıyorsunuz.TEBRİKLER.

kardeşlerim her yere inanılmaz yakışıyolar...sanki 40 yıldır canlı yayına cıkıomuş gibi çok rahattınız...her zaman sizinleyiz...not:umut kuzey baba sen atla bi yerden(elektrikli gitar dedi herif yaaa yuhh :LOL: )

eet bende kral tv programi icin bisiler soyliyim
sizlerle ilk tanismamiz eva basliginda kavgayla olmustu sonra alternatipte felan tatliya baglanmisti olay sonradan anladimki gercekten ama gercekten mukemmel bi grup rol cuma gecesi izledim gelme bana super bi sarki
tekrar tekrar tebrik ederim sizi isik vaadeden bir grup daha gormek ne kadar guzel yaa

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

vento demiş ki:
minxays demiş ki:
Tebrikler ROL! Zaten emindik bütün oyları toplayacağınıza.. Yarın gece için de bol şans. ;)

"Gelme Bana" adlı parçayı burdan dinleyebilirsiniz : :metalhead

http://www.myspace.com/rolband
http://www.youtube.com/watch?v=1gyg5ddIV2I

yha saol janımda bunnardhan dinnemeqden öyk gedi artıq behn geserqen yatarqen uyurqen banyoda tufalette falan dinnijeim bi mp3 istiorumm böhüüüü :p ayh jooq ashtım yhine qendimii saol yhinede

Bu hangi dil sorması ayıp? "Kuş Dili" mi?

"Grup" Rol'ü kutlarım bu arada :)
Sevgiler
MG

didosh demiş ki:
Arkadaşlar canlı yayında süperdiniz yaa. :LOL: Bence Umut Kuzey size hasta oldu. ;) Size herşey yakışıyo.Yavaş ve sağlam adımlarla zirveye tırmanıyorsunuz.TEBRİKLER.

ya didoş sen neden bana kızıon ya alla alla ben iki şaka yaptım okadar 5000 grup derken rolün başarısından bahsettim ben artı sana felanda bişi dediğim yok ondan sonra umut kuzey azcık dingoş :)

ROL

*Cumartesi günleri Kadıköy Karma'da
*30 Kasım'dan itibaren her Perşembe Taksim Tierra'da
*1 Aralık'tan itibaren her Cuma Taksim Arka Sokak'ta

(On The Run kapandı arkadaşlar.. bilginize..)

Geri