Rol

Arkadaşların yüzlerini merak edenlere:

rol.jpg

Başarılar :)

Yeni mekan hayırlı ve uğurlu olsun...Yolunuz ve Bahtınız her zaman açık olsun....Daha nice nice mekanlar peşinizden koşsun....RoL'le her mekan hoplasın, zıplasın , kopsun ,coşsun..........

SiZ SevMeYeN ÖLsÜN !!!!! :LOL:

"ROL" 03.Nisan Pazartesi aksamı "KEMANCI&quot

Ya arkadaşlar biz,sizin hakkınızda bi haber aldık; artık pazartesi akşamları KEMANCI'da sahne alıcakmışsınız!
İnanın bu habere çok sevindik,çünkü biz sizi haftanın her günü dinlemek isteriz! Hatta takip edebildiğim kadarıyla,boşta bi salı,bi de pazar günü kaldı,eger onlar da dolarsa hafta boyunca sizi dinlemekten çok zevk alırızz!!!
Eeee bu arada "Kemancı" da program saat kaçta başlıyacak,sonra erken gelipte,başka grupları dinleyerek önemli vaktimizi boşa harcamayalım...
Çünkü biz bi mekana ROL dinlemek için geliriz,ROL bittimi de,bizde giderizzz.
Yani mekanın adının bizim için hiçbir önemi yoktur; mekanın adı
"EKŞİ LİMON" olmadıkça...

Daha nice mekanlar peşinizden koşsun demiştik Kemancı da olmuş hayırlı olsun arkadaşlar geriye Ekşi Kaldı orası yeniden açıldımı kim tutar sizleri zaten tutamıyolar o zaman hiç tutamazlar....

yaşasın ROLLLLLLLLLLLLLL...............

Çocuklar az önce bitirdik programi eve geldim ben de . Kemanci`da basarilar . Ben gelemeyebilirim pazartesi . Umarim her pazartesi orda olursunuz .Simdiden kolay gelsin . Herkese selamlar .
------
Aycan

Lityum demiş ki:
Çocuklar az önce bitirdik programi eve geldim ben de . Kemanci`da basarilar . Ben gelemeyebilirim pazartesi . Umarim her pazartesi orda olursunuz .Simdiden kolay gelsin . Herkese selamlar .
------
Aycan

eyvallah kardeşim..
evet arkadaşlar bu gece ist-kemancı'dayıs.. saat 22.00 itibariyle..
bekleriz

uzun zamandır dinleyemedim ama şarkılarınızı özledim arkadaşlar..izmirde en azından dinleyebiliodum ama malum kayıtlar yok bende..umarım albüm bian önce cıkar TURŞU GİBİyi dinliceeeem tam gaz dewam..ii olun sewgiler

Istanbul yere batsin, dönecegim Izmir'e :dan
Izmir güzel, Istanbul boktan
Yikar seni hic yoktan.
Tükenir gidersin, keser elden ayaktan :sniper

hack tekrar gel tekrar!!
Rol'e başarılarrrr

beyleer sağlam müzik sağlam performans...pek bu tarz dinlemiorm ama sewdim ya... :twisted: başarılar hepinize...

ROL S`nek Tv de

Arkadaslar ROL 16 Nisan Pazar gunu oglen 12`de ve yayın tekrarı olarak 18 Nisan Salı gunu de 18:30 da kısa soylesi ve canlı performansla(4 cover + 1 `de bizden) S`nek Tv Soundcheck programına konuk olacak.Digiturk`u olanlar kacırmasın......

Re: ROL S`nek Tv de

dizzytrippin demiş ki:
Arkadaslar ROL 16 Nisan Pazar gunu oglen 12`de ve yayın tekrarı olarak 18 Nisan Salı gunu de 18:30 da kısa soylesi ve canlı performansla(4 cover + 1 `de bizden) S`nek Tv Soundcheck programına konuk olacak.Digiturk`u olanlar kacırmasın......
ROL u merakedenler kacirmasin derim ;)

c.tesi akşamı hep beraber bana geçelim(lidyumdan sonra) takılırız sonra da rol izleme seferberliğine katılırız hadi bakalım ne de olsa konuşuruz...

ama bende digiturk var da sinek var mı?(var var o ücretsiz bir kanaldı yanılmıyorsam)

Geri