Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

gönulden bir numaras1n1s.

gönülden basar1lar.bende s1s1n b1 hayran1n1s olarak sonuna kadar arkan1sday1m.

Bunu yırtıyım ben demi..

yase.jpg

Bu artık bir işe yaramaz heralde demoyuda göndermedin Yasemin.Umarım bu grupla sözünde durmayı öğrenirsin :p..

Yasemin sanki resim var da bende,başka gönder atarız.Yokmu siteniz bi forum mu var?
:)Yeşim'in fotosu varsa imzalı ben çok istiyorum!!!
Evren kardeşim hoşgeldin,yolunuz açık olsun eminim güzel işler yapıcaksınız bu kadro çok güzel allah bozmasın bilader...

eywallah..

anemininbascisi demiş ki:
yolunuz açık-ferah olsun arkadşlar....

walla Anemi'nin Basçısından böle bişi duymak çok güzel çok teşekürler..

...|..__________________,
.../ --___________---_____] BANG_BANG
../_==o;;;;;_______:/
..), ---.(_(_)/
.../ (.) ), --"
../___//
./___//
/___//
roseline.gif

Garaj.org da sayfamızın onayını bekliyoruz grup hakkında daha ayrıntılı bilgi ordan elde edilebilir..Onaylanınca yazıcas buraya..
roseline.gif

ülleeeeee neoluyo ya benden gıslı yıkarım ortalıgı :sniper herkes bısıler yazmıs benim haberım bıle yok sıteden gerıldım valla..neyse allahtan gıtarı almısım yanıma..yeşim pişt nerdesın gıtarın elımde al cabuk.yenı bı arp buldum gıdıp onu sevcem daha :dans

hehe..

desistrata demiş ki:
slm arkadaşlar..yeşim ben.foto işi 2,3 güne elinde balım.)
kendine ii bak..
Yeşim gitaristimiz olur kendileri balım beybem..
Çok sağlam bi parça gelio baya bi sarsıcak hepinizi hehe:)..çok yaaakııınndaaa..
roseline.gif

unholy_goddess demiş ki:
ülleeeeee neoluyo ya benden gıslı yıkarım ortalıgı :sniper herkes bısıler yazmıs benim haberım bıle yok sıteden gerıldım valla..neyse allahtan gıtarı almısım yanıma..yeşim pişt nerdesın gıtarın elımde al cabuk.yenı bı arp buldum gıdıp onu sevcem daha :dans

Geri