Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

BMX demiş ki:
Uşak nasıl geçti demiyecem iyi geçmiş gibi görünüyor.İyi toparlamışsınız abi son anda eksik gitmemişsiniz galiba hiç bahsedilmediğine göre öyle olmalı :D
Evet abi müzisyen arkadaşlarımızın desteğiyle üç günde hazırlandık gittik..Eksik değil fazla fazla gittik Saolsun Çiğdem de bize çok destek verdi kamera çekimlerini o yaptı.Burdanda ona teşekkür etmek istiyorum.

morvedelisi demiş ki:
artık İzmir konseri beklioz olmadı,Ödemiş şenliklerinde çıkarıcam sizi : )

mr.big ! bak Jandarma konseri ayarlıom ona göre iyi hazırlaan..

haniii benüüüm benüüm olaaacaadııııın :)
Heheh abi naptın Jandarma koseri ney lem :) heheh..

jandarma konseri benim çıktığım ilk kopnserdir abi.o zaman burak solo gitarist recep ise davuldaydı.hayatımın ilk faciasıydı ama bende çok özel anıları vardır.keşke her facia anımsandığında bu kadar tatlı olsa :twisted:
bu arada ben aşık oldum galiba :(

arkadaşlar sizi en yakın zamanda izmir barlarında görmek istiyoruz..ösellikle yaseminin arada bi mırıldandığı o güzel parçalarını mutlaka dinlemek istioruz..yolunuz açık olsun arkadaşlar..

g-string demiş ki:
arkadaşlar sizi en yakın zamanda izmir barlarında görmek istiyoruz..ösellikle yaseminin arada bi mırıldandığı o güzel parçalarını mutlaka dinlemek istioruz..yolunuz açık olsun arkadaşlar..
Eywallah saol..

Ya grubun ismini değiştirmeyi düşünüyoruz besteler hep türkçe türkçe isim düşünüyoruz..foruma hiç giresim yok böle düşündükçe kötü oluyorum bu isime çok bağlandım neyse öle işte ben kaçıom :(

release_ demiş ki:
Ya grubun ismini değiştirmeyi düşünüyoruz besteler hep türkçe türkçe isim düşünüyoruz..foruma hiç giresim yok böle düşündükçe kötü oluyorum bu isime çok bağlandım neyse öle işte ben kaçıom :(
:D üzülme Yasemin uygun olan o seni anlıyorum alışıyor insan kendi ismini değiştirmek gibi bişey ama türkçe beste yapan bir gruba yakışmıyor gerçekden.Aklınızdaki isim nedir?

Eee arkadaşlar neler yapıyorsunuz şu seyahatlerden canım çıktı takip edemiyorum.Kayıt falan varmı Uşak'tan?Varsa bi görelim.Merak ediyorum.Hadi kolay gelsin.

ewoo.jpg

Evren koşullar geregi bizle olamıycak,bizim için çok önemli bir insan olduğunu herkes çok iyi bilir.Evren seni çok ama çok özliycez kardeşim benim :cry: ..
Blood Brothers
Watch your back because the next man is coming
And you don't know if the next man is dumbin
Survival of the fittest waht it is
I got yo back, you got my back and that's the biz
Blood is rushing through my veins
I got the power channel the energy
And with my strength I will devour
Sickening thoughts are running through my head
That's when I realize I'm glad I'm not dead
Corruption and abuse, the salesman of our blood
For the public's craving, existence in the dark
It's our nature to destroy ourselves
It's our nature to kill ourselves
It's our nature to kill each other
It's in our nature to kill, kill, kill
It was a dream and then hit me, reality struck
And now my life is all shifty and it all moves fast
Clost to buck 50 and we all stand strong
In respect to the family in times of our insanity
And through the words of profanity
I describe our dysfunctional family
Blood Brothers keep it eally to the end
Deeper than the thoughts tha you think, not a trend
- Papa Roach-

Alive-bass demiş ki:
release_ nası gidyo stüdyo işleri ? Bi gün benide çağır provaya falan. İyice merak ettim bak canlı izleyelim seni biara
Abi yukarıda gördüğün gibi durum..Sanırım dönemiycek Evren bakalım kanadımız kırıldı desem yeridir.Toparlamaya çalışıcaz en kısa zamanda Evren'de bunu istio..Umarım herşey düzelir.

walla ewo'nun gidişine hepinizden(yasemin hariç,çünkü o benden daha uun zamandırtanıyo) çok üzüldüm...gidicei gün 'şimdilik' son defa görüştük benim için gayet duygusal anlardı ama artık yapılıcak bişiy yok...elimden geleni onun için yapmaya çalışıcaktım ama sanırım kimsenin buna gerçekten ihtiyacı yoktu...herkes büyüyo ama birileri çocuk kalmakta ısrar edip kendi ihtirasları uğruna ewo gibi güzel insanları feda ediyo...ewo'cum kızma ama bana kalırsa ne izmir nede ihtiraslar seni haketmiyodu...
ilk maaşta bekliyoruz,seni rakıya doyurucam...

bu arada grup için bişiyler sööliyim,umarım başarılı olursunuz ama grunge kurt cobain'le bereber öldü...power'lar bi işe yaramaz.....

medicine_show demiş ki:
walla ewo'nun gidişine hepinizden(yasemin hariç,çünkü o benden daha uun zamandırtanıyo) çok üzüldüm...gidicei gün 'şimdilik' son defa görüştük benim için gayet duygusal anlardı ama artık yapılıcak bişiy yok...elimden geleni onun için yapmaya çalışıcaktım ama sanırım kimsenin buna gerçekten ihtiyacı yoktu...herkes büyüyo ama birileri çocuk kalmakta ısrar edip kendi ihtirasları uğruna ewo gibi güzel insanları feda ediyo...ewo'cum kızma ama bana kalırsa ne izmir nede ihtiraslar seni haketmiyodu...

bu arada grup için bişiyler sööliyim,umarım başarılı olursunuz ama grunge kurt cobain'le bereber öldü...power'lar bi işe yaramaz.....
Ewo kimsenin ihtirasına kurban gitmedi..Elimizden hiç bişey gelmedi zamanında da sonrasında da bu yüzden kimseyi suçlamıyoruz kimseninde bunu yapmasına izin vermem..Ayrıca 'ewo'cum kızma ama bana kalırsa ne izmir nede ihtiraslar seni haketmiyodu...
'özel mesaj diye bişey var bundan sonra orayı denersen sevinirim..Başarı dileğinin altındaki garip cümlenede bu gruptaki kimsenin ihtiyacı yok grunge ölmedi Grunge bir yaşam tarzıdır punk gibi rock and roll gibi ve bu tarzları yaşatan insanlar var GRUNGE SADECE KURT COBAİN DİİLDİR!!Hala başarılı grunge yapan gruplar var dünyada hadi bize saygın yok ki bunu senden bekleyende yok,o güzelim gruplara saygın olsun!.

salla yasu yaa..baksana ewonun ılk maas rakıya gıdecek.kimin kendı ihtiraslarında boguldugu ortada.
bozma moralını bebegım.sen hergun kendı ışıgınla yenıden dogarsın..hepımızın iç dünyası senın bestelerını dınlemeyı beklıyo

Neler yapıyosunuz Evren'in gitmesine üzüldüm,ama bişeyler devam ediyor hadi eskisi gibi cıvıl cıvıl olun.Birde grupta kimlerin oldunu yazarsanız iyi olur merak ediyorum.

xabele18 demiş ki:
Neler yapıyosunuz Evren'in gitmesine üzüldüm,ama bişeyler devam ediyor hadi eskisi gibi cıvıl cıvıl olun.Birde grupta kimlerin oldunu yazarsanız iyi olur merak ediyorum.
Kısa zamanda toparlandık yeni kadroyu açıklıycaz iki güne kadar :) özledik sizi nerelerdesiniz efenim..

Geri