Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

tugbaaaa demiş ki:
Ve Beklenenn Konser Gerçekleşştii, Sess Düzenine Rağmen Herşey Çok Güzeldii...
PuNkY' imm Süperdinn ;) ;) ;) , Dawul Ağladıı , Seni Ölee Görüncee Pek Bii Duygulandım wayss Bee :twisted: :cry:
Yaseminn Sesinee ,Yüreğinee Sağlıkk ;) ...
Gri ve Yaşlı sadece recep ve yaseminden oluşmuyor biliyorsun diil miiii?
PİSİİİİİİİİİİİİİİ ;)

tugbaaaa demiş ki:
PuNkY' imm Süperdinn ;) ;) ;) , Dawul Ağladıı , Seni Ölee Görüncee Pek Bii Duygulandım wayss Bee :twisted: :cry:
PİSİİİİİİİİİİİİİİ ;)

tugbaaaa demiş ki:
PİSİİİİİİİİİİİİİİ ;)

tugbaaaa demiş ki:
PİSİİİİİİİİİİİİİİ ;)

Davulcunuz çok kötü.Okadar alet edevat toplamışsınız çok daha iyi bişeyler bekledik ama ses sistemi hakkını verdirtmedi güzelim aletlerin.Davulcunuzda sizin hakkınızı veremedi vokalin sesini duydumuz zamanlarda baya costuk sahnede rahat olması çok güzel bizide rahatlattı içki olmadığı için adaptasyon sorunuzmuz kuvvetliydi:) saolsun sayesinde costuk yolunuz açık olsun yanlış anlamayın düşüncem bu davulcunuz çok yetersiz neyse hoş kalın...

Eleştiriye teşekkür ederiz bu konu hakkında aldığımız ilk eleştiri o sebeple ne diycemide bilemiyorum.

Davulcumuz şuan memleketinde 30unda bir konseri var geldiği zaman bu aksaklıkların sebebini ve düzelmesi için ne gerektiğini ayrıntılı olarak konuşcas eleştiri için teşekkür ederiz.

Emin olun bu sadece benim fikrim değil performansınızı karşılayamıyor bizi şaşırtanda bu oldu ilk çıkan grubun vokalleri haricinde performansları sağlamdı gitaristinizin ve basçınızın çalabildiği bu işin hakkını verdiği belli ama davul berbattı vokallerin yerinin değişmesi gerektiğini düşündük.İki günlük davulcuyu oturtmuşsunuz adam bagetlerine bile hakim olamadı ses sistemi kötüolması davulun kötü olmasının üstünü kapatmıyo hocam daha başarılı olabilirsiniz.

Glamsun demiş ki:
Emin olun bu sadece benim fikrim değil performansınızı karşılayamıyor bizi şaşırtanda bu oldu ilk çıkan grubun vokalleri haricinde performansları sağlamdı gitaristinizin ve basçınızın çalabildiği bu işin hakkını verdiği belli ama davul berbattı vokallerin yerinin değişmesi gerektiğini düşündük.İki günlük davulcuyu oturtmuşsunuz adam bagetlerine bile hakim olamadı ses sistemi kötüolması davulun kötü olmasının üstünü kapatmıyo hocam daha başarılı olabilirsiniz.
Bu eleştirinden bikaç tane daha alırsak daha ciddi değerlendircemize emin olabilirsin teşekkür ederiz.

insanlar kendilerini geliştirebilirler sizinle olmaya gönül verdi ve bu işi severek yapıyorsa iyi anlaşıyor ama tek sorun biraz düşük performansta kalmasıysa gruptan bir elemanın ve eğer çabucak ünlü olmayı düşünmüyorsanız bırakın kişi kendini eleştirsin yapamam ben böyleyim derse ve sorumluluklarını yerine getirmiyorsa sallayın ama istiyorsa çalışıyorsa sadece zamana bırakın derim
her zaman 5 kişiden birisi eleştirilir önemli olan bu eleştiriyi kişinin dikkate almasıdır. kanımca çok konuştum ama vocalinizin yaptığı son açıklamayı tutmadım açıkçası çünkü bu bir takım ve grup çalışması topluluğa ve dinleyicilere hitaben böyle bir şey söylemesi yanlış başarılarınızı devamını dilerim her halukarda arkadaşlar

greyblue demiş ki:
insanlar kendilerini geliştirebilirler sizinle olmaya gönül verdi ve bu işi severek yapıyorsa iyi anlaşıyor ama tek sorun biraz düşük performansta kalmasıysa gruptan bir elemanın ve eğer çabucak ünlü olmayı düşünmüyorsanız bırakın kişi kendini eleştirsin yapamam ben böyleyim derse ve sorumluluklarını yerine getirmiyorsa sallayın ama istiyorsa çalışıyorsa sadece zamana bırakın derim
her zaman 5 kişiden birisi eleştirilir önemli olan bu eleştiriyi kişinin dikkate almasıdır. kanımca çok konuştum ama vocalinizin yaptığı son açıklamayı tutmadım açıkçası çünkü bu bir takım ve grup çalışması topluluğa ve dinleyicilere hitaben böyle bir şey söylemesi yanlış başarılarınızı devamını dilerim her halukarda arkadaşlar
evet gözlemlerinde son derece haklısın.Bizim tek istediğimiz bestelerimizi bitirdikçe dinleyicilerin beğenisine sunmak ve onlardan iyi veya kötü düşüncelerini almak.Şuan için alınan bir karar yok çünkü davulcumuz memleketinde bir kosnerde geldiğinde oturup gurup hakkında konuşacaz ve yapıcı kararlar alıcas bizi düşünüp bir yorum yazdığın için tekrar sağol =)

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.Davulcumuz Zonguldak'ta konserde olduğu için biz de daha grupça oturup konser kritiğini yapamadık.Aldığımız kararlar yapıcı ve tüm üyelerin onayı doğrultusunda olcaktır.Saygılarımla...

greyblue demiş ki:
Şu forumun dili olsa yada zaman ayırıp bi baştan sona okusan keşke benim harcıycak vaktim yok onun dışında Recep benim kardeşim çok hevesli ciddi anlamda istekli bi adam benim bahsetteiğim bu yorumlardan bikaç tane daha gelirse o arkadaşın yorumunu önemsiyip bi konuşma yapıcağımızdı netekim foruma yansımamış olsada o yorumlardan çok geldi bize kimsenin ne insanlığını nede müzisyenliğini eleştirmeye hakkım yok ama herkes karşısındakininde yaşını ve tecrübelerini önemseyip yorum yapsın!!Ben ne ye nasıl karşılık vermem gerektiğini gayet iyi biliyorum.

bütün bunlar yazılıyor ama siz o gun recep ın ellerının halını bılmıyordunuz heralde :bilmem çocuk yıne de canını dısıne takıp caldı :!: elestiriler yapılırken daha cok krıterın goz onune alınması gerektıgını dusunuyor ve alıye sonuna kadar katılıyorum ;)

NAZLIIIIII demiş ki:
bütün bunlar yazılıyor ama siz o gun recep ın ellerının halını bılmıyordunuz heralde :bilmem çocuk yıne de canını dısıne takıp caldı :!: elestiriler yapılırken daha cok krıterın goz onune alınması gerektıgını dusunuyor ve alıye sonuna kadar katılıyorum ;)
Algı eşiğinizin seviyesini yükseltip anlamaya çalışırsanız kimse kırılmaz çok kötü bi yere getiren benim yanlış bir tavırda oldumu düşünen ve yazanlar Recep'in ellerinin halini kimse bizden iyi bilemez o eller o hale bizimle beraber geldi ama malesef kötü eleştiriler aldık bunun çözümünüde grup içinde düzgün alınacak karalarla sağlıycaz lütfen bu konuda yazı yazmadan önce şu satırları iice anlamaya çalışın ''bu yorumlardan bikaç tane daha gelirse o arkadaşın yorumunu önemsiyip bi konuşma yapıcağımızdı!!''yani senin yorumun tek başına bi işe yaramaz demek oluyo kibarca umarım anlaşılmıştır!!

bak arkadaşım kırıcı bi şey yazdıysam özür dilerim değer verdimki bişeyler yazdım sonuç itibari ile sizin olayınız biz ancak destek oluruz köstek değil benim ne yazdığım yeterince anlaşıldı ama yinede bi hatam varsa bi daha yazmam sorry
tekrar başarılar daha iyi yerlerde görme temennilerimle

Herkezin yorumu ve görüşü için teşekkür ederim fakat bu konunun burda kapanmasını istiyorum çünkü olumlu ve olumsuz eleştirileri aldık kararı gurupça alcas sizlerin de tahmin edeceğiniz gibi ;)
bu konser dışındaki daha farklı yorumlarınızı bekliyoruz müzikle kalın :)

konsere gelememiş olsamda anladığım kadarıyla grup olarak kötü bir performans sergilememişsiniz.eleştiriler normal ve olması gerektiği gibi.gruptaki diğer arkadaşları tanımsamda yaseminin ne kadar başarılı bir müzisyen olduğunu bildiğim için grup hakkında düşüncelerim oldukça iyimser.
umarım amaçladığınız şey gerçekleşir başarılar diliyorum arkadaşlar.
:twisted:

mrbig demiş ki:
konsere gelememiş olsamda anladığım kadarıyla grup olarak kötü bir performans sergilememişsiniz.eleştiriler normal ve olması gerektiği gibi.gruptaki diğer arkadaşları tanımsamda yaseminin ne kadar başarılı bir müzisyen olduğunu bildiğim için grup hakkında düşüncelerim oldukça iyimser.
umarım amaçladığınız şey gerçekleşir başarılar diliyorum arkadaşlar.
:twisted:
Saol Hüsnü bunu senin gibi sağlam bi bestekardan duymak mükemmel eskiden olsa kabul etmezdim yersiz bi iltifat sayardım ama artık hakettimi düşünmeye başladım :) çok canavar geliyoruz çok ii müzisyenlerle çalışıyorum sayelerinde çok şey öğrendim ve her gün biraz daha ekliyorum zaman içinde yontularak olmak istediğim yere ulaştımı hissediyorum bu sürecte yolumun senin gibi ii bi insanla kesişmeside çok onur verici ii organizasyonlarda yine birlikte olmak dileğiyle.

Geri