Gri ve Yaşlı(Alternative / Experimental / Electronica)-İzmir

Glamsun demiş ki:
Davulcunuz çok kötü.Okadar alet edevat toplamışsınız çok daha iyi bişeyler bekledik ama ses sistemi hakkını verdirtmedi güzelim aletlerin.Davulcunuzda sizin hakkınızı veremedi vokalin sesini duydumuz zamanlarda baya costuk sahnede rahat olması çok güzel bizide rahatlattı içki olmadığı için adaptasyon sorunuzmuz kuvvetliydi:) saolsun sayesinde costuk yolunuz açık olsun yanlış anlamayın düşüncem bu davulcunuz çok yetersiz neyse hoş kalın...
baget kacırma olai bütün parmaklarım patlamıs bir durumdaydı zor tutuodum bagetleri ellerimde bantlıylı gören görmüstür... Nyse iilaki boyle yorumlar gelcekdir bisei degistirmez 10 yumurta arasından bi tane illa kırık bisi cıkacakdır... yane işin teknik tarafına bakmaip sadece elimden bi kere baget kacmasina mi bakdın? Ben davulu calarken deli gibi zewk oluorum o da yansımıstır nyse oyle veya boyle Calmaya devam... Benm tek istedigim Serkan'nın(DeToNe DavuL) gelip yorum yapmasıydı. simdi bi kac seyde yazacakdım kalsın :)

yaseminim canım konser haberlerinizi duydum senin adına yapılan yorumlardan mutluluk duydum konsere gelemedim kusura bakma bu işi başaracaksın. bu arada bizim grup isim değiştirdi besteleri düzenliyoroz kanal kayıt giriyoruz hepsini. umarım herşey ii olur hem sizin açınızdan hem bizim tekrardan boooooolllll şans

kuti demiş ki:
elektronik altyapılar sağlam azcık deneysel bir şey mi olcak ne :D
Deneysel olcağı ortada bakalım yorumlar nasıl olcak haftaya kaydı tamamlamaya çalışcaz Beyaz Piano'nun noter işlemi bitti full versiyonu koymayı planlıyoruz myspacedeki sayfamizdan takip edebilirsiniz.

RaKKas11 demiş ki:
yaseminim canım konser haberlerinizi duydum senin adına yapılan yorumlardan mutluluk duydum konsere gelemedim kusura bakma bu işi başaracaksın. bu arada bizim grup isim değiştirdi besteleri düzenliyoroz kanal kayıt giriyoruz hepsini. umarım herşey ii olur hem sizin açınızdan hem bizim tekrardan boooooolllll şans
Saol canımın içi aramıssın görüşemedik bu aralar çok yoğunum telefonu unutmuşum evde ;) İsim ne oldu merak ettim.

neler oluooorr lem yokum die izmirde :) kuti olm basladık bar programına zonguldakda güzel gidio keske sende olsan kanka... nabza göre serBet verioruz burda calarken :) beyaz piyanoya noLdu naptınız sarkıya ha ;) hade özledim hepinizi haftaya cuma ordaim beklein az bi :)

drummeragresif demiş ki:
neler oluooorr lem yokum die izmirde :) kuti olm basladık bar programına zonguldakda güzel gidio keske sende olsan kanka... nabza göre serBet verioruz burda calarken :) beyaz piyanoya noLdu naptınız sarkıya ha ;) hade özledim hepinizi haftaya cuma ordaim beklein az bi :)
kardeşim beyaz piyano aldı başını gidiyor tutamıyorus :D hergeçen zaman yeni bir şeyler eklendi kayıt bitince beğeniye suncaz bakalım ;)

gvrneon.gif

Gri ve Yasli Studyo 440 kaydina girdigi Beyaz Piyano sarkisini bitirmek üzere.1 Nisan tarihinde bitmesi bekleniyor.Gizem adlı parçamızın instrumental versiyonunu dinleyebilirsiniz.

http://www.myspace.com/griveyasli

Arkadaşlar 25.03.2007 tarihi itibariyle GRİ VE YAŞLI gurubundan ayrıldım.Açıklama için biraz geç kaldım ama yaşadığım yoğunluk sonucu anca bugün vakit bulabildim.
müzikle kalın...

Yasemincim Slm. Uzun birara ve askerlik görevi sona erdi. Umarım sizin işlerde bir gelişme vardır. Yani biraz forumu okudum ama tam olarak bir bar programı yada bu tarz bir adım atamamanızı anlayamadım. Ya gitar ya bas ya davul sürekli değişiyor sanırım. Hayır birikimlerinizi gün ışığına çıkarın,paylaşın,icra edin ki kendinizi ona göre yoğurursunuz. Tabi bu nacizane fikrim. Bİlirsin zaman çok değerli ve o heyecanı yitirmeden birşeyler yapın istiyorum. Studyo provalarınızı ziyaret etmek isterim. Tabi size ters düşmezse. Ama Fingerbang da kısa da olsa adım geçti onun hatrı var mutlaka davet bekliorum.
Bide kahve' nin varsa şuanki kaydı filen onuda dinlemek isterim tabi. Neyse yasemincim ii bakın kendinize. Tabi tüm forum insanları sizler içinde geçerli iyi dileklerim. Müzikle kalın...

'Experimental' hatta 'Electronica' ha..

Neler olmuş yahu bu gruba : ) Pek sevindiğimide dile getirmek isterim tarz açısından.

Een yakın zamanda canlı dinlemek dileğiyle, Ödemiş'den sevgiler.

Geri