Cadı (Alternatif-Hardrock)-Ankara

Grup başlığında tarz olarak HArd rock da yazınca ben de bu tarzda ne çaldıklarını merak etmiştim. Bayadır dinlemiyorum kendilerini benim bildiğim en son alternatiflerdi.herneyse....

Grup ile ilgili başlığı grup elemanları açmadı bu nedenlede grubun müzik tarzı yanlış yazılmış...

Haklısın grubun tarzı için "Alternative" tanımlaması çok daha doğru...

Eserseri dostum, düzeltme yapıp grup ile ilgili başlığı "Cadı - Alternative - Ankara" olarak düzeltebilir misin?

Sevgiler...

Arkadaşlar Selamlar...

C.tesi işe gitmem sebebi ile her hafta izleyemediğim grubun günlerine bir yenisi daha eklendi. Kendi adıma çok sevindim....

Cadı bundan sonra her hafta Cumartesi akşamı Tunalı Gölge Music Performance Hall da...

C A D I Haftalık Performans (Güncel)
Cuma 20:30 - 00:00 Gölge Rock Bar (SSK İşhanı)
C.tesi 21:00 - 00:00 Gölge Music Performance Hall (Tunalı)

menAkşe

Didem'e sahne çok yakışıyo..Koray'ında müthiş bir sahne performansı var onları her cuma dinlemek büyük keyif..Ama artk Zombie yeter..:)

cuma günü adanadan gelip tüm barları dolaşalım dedik ssk'daki açıkçası en kaliteli gruplardan biri sizdiniz... hemen turkrocka girimde bakayım neler yapmışlar dedim... ellerinize sağlık arkadaşlar tekrardan.... led zeppelin rock'n roll parçasını çalmadınız ya full ona içerlendim ben sadece :p kolay gelsin..

yok yok ... Zombie'siz olmaaaaz :):):)

Bu arada bir şeyi eklemek istiyorum. Malum bu grubu en çok eleştiren belki zaman zaman da en acımasız olan benim... Hatta gene bu sayfadan Didemle sitemkar konuşmalarımız da oldu.. Biliyosunuz...

Bu hafta Gölge Tunalıdaydım... Çok kalamadım, 1-2 saat kaldım ama bundan sonra çok daha sık bir biçimde orada olmaya çalışacağım.

Bir kere repertuar değişmiş 80'lere ağarlık verilmiş ve cidden iyi coverlar eklenmiş. "Nothing Compers" en dikkat çekeni hatta... Grup çok oturmuş sahnesi, soundu.. inanılmaz güzeldi. Müthiş keyif aldım.

Bu arada Sevgili Murat (ki kendisini Diplomatik Immunuty'den tanır sayar ve severiz) klavyenin başına geçmiş.. İyi olmuş, Murat için söylenecek bir söz yok... Kalitesi ortada..

Valla müthiş keyif aldım, cidden bizleri de kale almışlar demek, durağanlığın sebepleri gerçekten başka nedenlermiş..

Not: Gölge Tunalı gerçekten çok özenilmiş bir mekan belli, işletmecisinin eline sağlık "Gölgelerin Gücü Adınaaa!!!!" :):):):)

vaay demek haftada 2 oldu :D
ozaman en kısa zamanda bi gelmek lazım ankaraya ya... dersler, ilişkiler, şunlar bunlar derken uzak kaldık...
buarada careless whisper bence de çok iyi olmuş- ilk çalındığında dinlemiştim... kaç ay oldu demek gelmeyeli :p bak bak şimdi okudum bi de klavye de eklendi demek ha :D kesin gelmem lazım, şu sınavlar bi bitsin de...
en kısa zamanda görüşmek üzere..

he he atılım konseri cok eglencelıydı..tebrık edıyorum hepınızı...gercekten cok eglendım..ınsan ıster ıstemez sahnede ızleyınce eglenıyor tabe..:)
(barıs abı cok iyiydin..)

NeMa**Dawulcu
HaYaT Bi CüMbÜsTüR!!..

heheyt...gecen cuma eserseri icin gölge special weekend'ti :D
bu barı seviyorum yav...U.P.O&Cadı birarada...e haydi cuma gunu golgeye o zaman :seytan

Arkadaşlar, ufak bir saat değişikliği var sanırım bir çoğunuz biliyorsunuzdur.

Cadı,

Cuma saat 00:00 da Gölge Rock Bar (SSK İşhanı)
C.tesi saat 21:00 de Göge Pub'da (Buğday Sok. Tunalı)

Sevgiler...

rammstein'ın ronserot albümünden şarkılar da bekliyoruz ..(mümkünse)
bence atıl'a ve koray'a rosenrot'u çalmak çok yakışır ve moskau :)

Geri