Aslı

spiritless demiş ki:
abi bu çok komik bi iconi,alınma ama.
aslının su gibi adlı albümü çıktı ve almanızı tavsiy etmem,çok slov.berbat.

albümü dinlemedim,berbat olabilir de,slov olmasını berbatlık göstergesi gibi alman enteresan. :twisted: mesela murat özyükseksel-bir çiçek yılı sonra --slov ve müthiş. :idea:

nerdesin,neresindeyim hayatın,keşfi aleme,ölüm kapımı çalmasada...iyi bir albüm bence...dinledim.dinlemeye deger bence.ama canawar adlı arkadaşın söylediği bence olmadı.şebnem ferahın tahtına oturabilecek bir kapasite göremiyorum ben aslıda.tamam iyi hoş hatun...güzel müzik ama türkiyede ŞEBNEM FERAH tektir tek olacak ..o süper..

aslında daha önce başkalarına söyledim forumda anlaşılan bir daha tekrarlayacağım.bırakın şeboyla uğraşmayı biraz gerçekçi bakın o türkiyede en iyi rock yapanlardan biri...bunu er ya da geç kabul edeceksiniz zaten.bu yüzden jkendinizi hiç zorlamayın kızı karalıycam diye....yapmanız gereken özellikle sen carolberger oturup iyice dinlemek onu...ardından hatanızı zaten anlayacaksınız.o İYİ...

adoekin demiş ki:
aslında daha önce başkalarına söyledim forumda anlaşılan bir daha tekrarlayacağım.bırakın şeboyla uğraşmayı biraz gerçekçi bakın o türkiyede en iyi rock yapanlardan biri...bunu er ya da geç kabul edeceksiniz zaten.bu yüzden jkendinizi hiç zorlamayın kızı karalıycam diye....yapmanız gereken özellikle sen carolberger oturup iyice dinlemek onu...ardından hatanızı zaten anlayacaksınız.o İYİ...

İnsanların kendi kişisel zevkleri vardır, senin beğendiğin kişiyi ben beğenmiyor olabilirim ( mesela şebnem ferah ), benim beğendiğim kişiyi sen beğenmiyor olabilirsin.. Ayrıca kimse "elinde sonunda" bir kişinin üstünlüğünü kabul etmek zorunda değil.. Son olarak buranın Aslı'nın forumu olduğunu unutmayalım konu saptı çünkü..

Aslı'nın müziğini beğeniyorum ama şarkı sözleri çok anlamsız geliyor. Yani içinde büyük bir anlam yüklüymüş gibi gözüküyor ama yok. (bence tabi). Tercih etmeme sebebim bu.

İlk çıktığında çok sevmiştim, çok tatlı bulmuştum kendisini ama yeni hali hiç sarmadı. Nasıl oldu anlamadım kız 20 sene yaşlanmış, güzelim saçları gitmiş. Giyim tarzını falanda değiştirmiş. Tabi bu giyim-kuşam hep ekstra şeyler, asıl müziğe bakarsak o da kötüleşmiş. sabahları servisteki radyoda(hep unutuyorum şu cd player ı!!!) önce kenan doğulu sonra aslı çalması, kısacaikisininde aynı keseye konması da çok kötü. Bana ticarileşmiş biraz gibi geldi.

ilk albümün ticari başarısından da memnun değildi verdiği röportajlara bakılırsa....süslendi,pop oldu..şimdi daha fazla satacağı kesin..daha önce aslı'dan haberi bile olmayan popüler kültürün yeni gözdesi artık...yazık!

noSurprises demiş ki:
ilk albümün ticari başarısından da memnun değildi verdiği röportajlara bakılırsa....süslendi,pop oldu..şimdi daha fazla satacağı kesin..daha önce aslı'dan haberi bile olmayan popüler kültürün yeni gözdesi artık...yazık!

+1 :( :( :(

noSurprises demiş ki:
kesinlikle katılıyorum ilk çıktığında bence daha iyiydi kendisi artık bu yolu seçmiş gibi ne diyelim başarılar

Geri