Aslı

valla arkadaşlar eskiden beridir aşk,müzik,hürmet dolu duygularla severdim kendisin zaten ama şu öss belasından gittiğim boluda TVde görünce ceyhun yılmaz show'da sanki istanbuldan bir arkadaşımmış gibi geldi yaw..demekki o da sıcaklığını o kadar yansıtmış şarkılarıyla ve davranışlarıyla..zaten komşu sayılırız aynı mahalledeyiz canım:D :D
Ama trashciyim sonuna kadar o ayrı karıştırmayın..

ya ben aslıyı şeye benzzetiyorum çok alakasız ama hani en son babalar duyar da bi kız var saçını değişk renklere boyatıyor.. bir de "kadın isterse" deki hatuna benzetiyorum alla alla... :)

15 Nisan'da VOX konseri var Aslı'nın...

Klipte bence güzel olmamış. Çirkin gözüktü gözüme baya yani karanlık ve çok ışık bi ayarını tuturamamışlar ne klipi nede Aslı'yı izleyebildik :D

GalileoScr demiş ki:
15 Nisan'da VOX konseri var Aslı'nın...

Klipte bence güzel olmamış. Çirkin gözüktü gözüme baya yani karanlık ve çok ışık bi ayarını tuturamamışlar ne klipi nede Aslı'yı izleyebildik :D
bence de ışıkta bir sorun vardı :D yani bana da öle geldiii :) aslının güzel yüzünü mahfetmişler o ışıkla :roll:

alpago demiş ki:
ASLI,tatlı hatun 8) Tarzınıda beğeniyorum hiç yapmacık olmaması en artısı bence.
yapmacık olsaydı belki de bu kadar sevilmezdi :) çok şekerrr aslı ya!

ironik şarkısını da tek geçerim.. o şarkı da medya dünyasını o kadar güzel o kadar iyi anlatmış kiii :taptim

Aslı 15 Nisan Cuma Vox ta Konser saat 24:00 te başlayacak. Biletler 15 YTL ve biletixte satışta...

Bunun hemen ardından 2 hafta daha vox da cuma günleri sahne alacak.
22 ve 29 Nisan.

ilk albumu daha guzeldi.. `uzgunum` sarkisina hastaydim.. bu album de guzel.. `tum sehir agladi` :cry: ve `ironik` supper!!!
bence cok basarili bir hatun.. ses rengi cok degisik.. ve canayakin.. ;)

Geri