Aslı

Aslı Fan Club olarak Aslı ile geçen Salı buluştuk ve güzel bi muhabbet ettik bir çok sorumuza yanıt verdi.

Bazı kişiler Aslı'nın yedikule konserini beğenmemişler ki bu kısım büyük ihtimalle TV den izlemiştir Konser ortamını tv den yaşamak imkansızdır. Zira bunu bende geçen yeni melek konserinde anladım. Bende yedikule konserini izledim ve açıkçası ya bi garip diyor insan ama gidenler çok güzel olduğunu söylüyor sanırım bu olay tvnin ses kayıt vs. olaylarından olabilir. Çoşturma konusunda da Aslı git gide kendini aşıyor diyebilirim bi 3 sene önceki konserdeki ile şuan çok farklı ve çok ileride diyebilirim.

miranda_4 demiş ki:
aslının albümlerinde hep ii parçalar oluyo.yeni albümü de yazdan önce olmaz heralde.bilen var mı ne zaman çıkaracağını?...

Yeni albüm 1 sene içinde gelebilirmiş. Aranın bir önceki gibi 3 sene olmayacağınıda belirtti :D

sebbol demiş ki:
aslıyla koraycandemir sevgili olduğu söylentisi gerçek mi ya??

çok şaşırdım duyunca :)

aslını n sesini çok beğeniyorum en sevdiğim şarkısıda keşfi alem
muhteşem bir şarkı.o şarkının yerini dolduramadı ne yazııki :(

Yeni melke te de belirttiği üzere sadece arkadaşız demişti o konserde kargo da vardı.

heheh tabikiş kıskanırsın ama artık bende kıskancam malesegf bugun askerliğe baslıyorum nete girmem zor artık safranbolu sokaklarında turluyorum

yosun demiş ki:
ne oldum dememeli ne olucam demeli!:. coldblack.

aslı süper bişey ya.. şarkılarıyla herşeyiyle..
sen istediğini söyleyebilirsin ama geçmişinde olup biteni de silemezsin. ayrıca ben aslı kötü falan gibisinden her hangi bir şey söylemedim. aslı çok beğendiğim ve takdir ettiğim birisi

sende unut...tek kelimeyle süper..bu yaz çok dinledim kendisini..güzel evet beğeniyorum..hoş:)

Geri