Aslı

Aslı kendi sitesinde zor zar çalışan forumda bişiler karalamış ve yeni albüm çalışmalarına başladığını ve Şubat 2006 ya kadar toparlanırsa albümün çıkacağını belirtmiş. buna birazda geçikmeleri eklersek Nisan 2006 gibi Aslı'nın yeni albümü almış dinliyor olacağız...

Dün akşam best fm de konuktu albümü için poprock bir albüm ,İlk albümden sonra insanların daha sert bir albüm beklediklerini şimdi daha iyi anlıyorum dedi.

ozgurv demiş ki:
Dün akşam best fm de konuktu albümü için poprock bir albüm ,İlk albümden sonra insanların daha sert bir albüm beklediklerini şimdi daha iyi anlıyorum dedi.
eneaa 8O e peki album icin bir tarih falan verdi mi kendileri? konser falan var miymis?
cok heyecanlandim da ben simdi eheh :LOL:

Albüm çalışmaları sürüyor dedi.Plak şirketiyle ilgili anlaşmazlıklar yüzünden ilk albümden beri 4 senelik bir ara vermiş ama birdaha vermeyeceğim dedi.

RePeNtAgRaM_BoY demiş ki:
Tv den görmek den anlaşılmaz bişey mişey.Konser versinde gidelim

Aslı 19 kasım cumartesi taksim studio live'de biz orda olacaz. ben bu zamana kadar zorla konsere götürdüğüm kişilerden bile aslının performansı hakkında en ufak bi olumsuz tepki almadım aslıyı bikez olsun canlı dinlemenizi tavsiye ederim zaten devamı gelir
galileoscr'ninde dediği gibi albüm bahar başlarında geliyo zaten uzun zamandır hazırlıklarını sürdürüyodu. Aslı geçtiğimiz haftalarda sony müzik ile yollarını ayırdı ve başka bi şirketle anlaşma aşamasında. aslı ilk albümden bile daha sert olacağını söyledi merak etmeyin güzel bir albüm gelecek

ya arkadaşlar tv de görmüyosunuz diye bu insan bitmiş demek değildir
aslı yı takip edenler biliyolar zaten aslı yı
bilmeyenlerin de boş boş konuşmasına gerek yok zaten

16 aralık cuma gecesi Aslı topkapı eresin critkette sahne alıyor
ışık üniversitesinin gecesi. biletler ışık üniversitesinden ve biletixten temin edilebilinir.
biz aslı fan club olarak orada olacaz tüm aslı hayranlarını bekleriz www.aslifanclub.com

ankaradan çok fazla istek var eminim albüm çıkar çıkmaz ankarayada gelecek zaten albüme kadar çok sık konser olmayacak o yüzden birazdaha bekleyin

Geri