Çirkef (Alternatif Rock) - İzmir

öncelikle çok güzel ve yoğun bir hafta geçirdik, emeği geçen herkese teşekkürler
barocka büyükpark'ın karşısında, felix bar'ın hizasında, girişi ücretsiz ve saat 4'e kadar açık yeni bir mekandır, cumartesileri bekleriz

bi aksaklık olmazsa bu hafta program aşağıdaki gibidir, 1 gün daha eklenebilir, ancak vakitsizlikten duyuramayabiliriz, sürpriz olur :LOL:

09 Ekim Salı BERİ
10 Ekim Çarşamba OOZE VENUE
11 Ekim Perşembe BERİ
13 Ekim Cumartesi Barocka (saat 12:30'da başlıyoruz)

12 Ekim ve 13 Ekim günleri OOZE VENUE'de 2 konser var, bunlardan yalnızca bir tanesinde alt grup olarak sahne alacağız, henüz hangisi olduğu belli değil, bu yüzden net olarak yazamıyorum

Cok özledim sizi ya buralarda sizin gibi eglendiren yok demişlerdide inanmazdım türkiyedeki gibi eglence hiç bir yerde yok diye :( cok özledim deli gibi eglenmeyi :)

Son zamanlarda takip ettiğim iyi gruplardansınız, grubun geçmişi hakkında bilgi edinmek için forumu 1.syfdan başlayarak şöyle bi göz gezdirdim, seyircinin istek ve şikayetlerine önem verdiğinizi net bi şekilde farkettim. Bu, grubun vizyonunun yeterince geniş olduğunun göstergesi. (gerçi forumla da daha çok Yiğit ilgilenmiş, diğer grup arkadaşlarının yokluğundan da sürekli şikayetçi olmuş haklı olarak :) )
ozze venue'deki kısa süren programınızdan dolayı daha çok beride dinlemeyi tercih ediyorum sizi.
en çok ilk bölümü dinlemekten haz alıyorum, tarzınızı en iyi yansıtan, coverlarınızı ilk bölümde çaldığınızı düşünüyorum,
Programın sonuna doğru, daha çok, seyirci isteklerine göre repertuar seçmişsiniz, eğlendirme coşma, maksatlı ;) ki öle de oluyo, eğleniyoruz gerçekten...
Beri'ye gelen dinleyici kitlesi değişken olduğu için herkesin gönlünü yapmaya çalışıosunuz anladığım kadarıyla... tabi barda sağlam bi yerinizin olması için seyirciyi memnun etmek gerekiyor, haklısınız ki öle olduğunuz için aylardır haftanın 4-5 günü barda çıkıyosunuz...
Gündüz okul, gece bar ve buna rağmen, repertuar genişletme çabalarınızı gözlemledim, şu an toplam 3 barda program yapıosunuz sanırım....
Eklediğiniz şarkıları da bi çok grup gibi aynen ezberleyip çalmıyosunuz,takdir ederim ki eklediğiniz şarkıya adeta yeniden can veriyosunuz...
Bi de şarkı yeterince olumlu eleştiri almayınca repertuardan çıkarıyosunuz sanırım, çoğunluğunun beğenisini önemsiyor olabilirsiniz tabi haklı olarak; ama hevesle şarkıyı tamamlayıp, programda çaldıktan sonra beğeni toplamıyor olması, sizin hevesinizi bozmasın, çirkef dinleyicisi emeğinizi büyüklüğünün farkındadır emin olun...
''Do it again'' bi kaç kere çaldıktan sonra repertuardan çıkarılacak kdr kötü değildi, üzüldüm, çok beklemiştim Yiğit hatırlarsan :D ...

Madem konusu açıldı onu da söyliyim, bedük_my women bence oldukça iyi olmuş... ;)
''Enjoy the silence'' da biraz daha hareketlendirilse sanki daha mı güzel olur :)?: derim ben ):roll: ...

Hadi kolay gelsin, daha iyi yerlerde görürüz umarım sizi... bu azim ve çalışkanlıkla ben öle olacağından şüphe duymuyorum...

Takipteyiz, Beri'de son şarkının hep ''beyaz'' olması dileğiyle ;)

Leila ;)

Başarılar....İyi bayramlar...

aman yaa zaten bgn beriye ugradık barockada cırkef var dedıler gttık calarsaat yıkıldım :cry: hayallerımı yıktılar :cry: nie yoksunuz :oops: moralim bosuldu :?oysa ne hayaller kurmustum :LOL:

ilk dinlediğimden beri kanım ısındı size..gerçekten canlı performansınız süper placebo coverlarınnı özellikle çok seviyorum :)bu arada dünkü maNga konseri önceki performans her zaman ki gibi süperdi :)

birşey sormak istiyorm neden myspace adresi açmıyorsunuz =?

rockuNzel_ demiş ki:
ilk dinlediğimden beri kanım ısındı size..gerçekten canlı performansınız süper placebo coverlarınnı özellikle çok seviyorum :)bu arada dünkü maNga konseri önceki performans her zaman ki gibi süperdi :)

birşey sormak istiyorm neden myspace adresi açmıyorsunuz =?

çok teşekkür ederiz, web sitesi açmayı düşündük, hatta denedik, ama bi türlü yoğunlaşamadık bunun üstüne, vaktimiz yok açıkçası, yakın zamanda yine web sitesi için çalışmalara başlıyacağız, o arada myspace'imizi de açarız umarım

Geri