Ephesos (İzmir)

kerimsafa demiş ki:
cuzunyol demiş ki:
Bu zamana kadar izleme firsatim olmadigi icin haklarinda yorum yapamadigim Ephesos grubuna ve degerli üyelerine, Cumartesi aksami Alsancak Rena Bar'da izledigim performanslarindan sonra sonsuz basarilar diliyorum. Yolunuz acik olsun arkadaslar.
Bu arada Serhat'a da iyi bakin :p:p
Eywallah . . .

Teşekkürler Can...Merak etme çok iyi bakıyoruz Serhat'a :twisted:
ehueuhe
Sewindim o zaman. Japan gülüsünü yapti mi size bilmiyorum ama arada bir öyle kilitlenirse bisey yapmayin kenidiliginden geciyo bi süre sonra :LOL: :LOL:
Bu arada hayirlisi olsun. Rena ile anlasmissiniz. Ee zaten dün aksamki performanstan sonra sizinle anlasmayan isletmecinin 'BEN ALNINI KARISLARIM ! (Serhat, sen Sahan tonlamasiyla bunu bi daha geciver :p)Serhat'tan bugün ögrenmistim ama burdan da bi daha duymak güzel tabii. Basarilar arkadaslar kolay gele . . .

Can daha kitlenmedim arkadaşlara allahtan.Bilmiyolar yani.Gerçi bahsettim ben de bi ara uyardım ama,dur bakalım.Tüm iyi dileklerin için sağol bu arada.Cumartesi gelen herkese de tekrar teşekkür edeyim bizimle beraber eğlendiğiniz için.Kerim'in de söylediği gibi su an her cumartesi Rena'dayız.Bekleriz...

wanted_keyboard demiş ki:
tüm ephesos üyelerine başarılar diliyorum. kerem komşu oldunuz bize çok sevindim. önümüzdeki hafta dinlemeye gelicem umarım.
Evrencim canım inşallah bekleriz artık aşure fln getiririz birbirimize ne bilem kek börek falan. Allahsız okulda kıstıramıyorum ki seni sokayım piyano odasına 3-5 bişiiler daha göster ama du bakalım artık elimdesin eheheheh.

Ebenezer demiş ki:
tüm ephesos üyelerine başarılar diliyorum. kerem komşu oldunuz bize çok sevindim. önümüzdeki hafta dinlemeye gelicem umarım.
Evrencim canım inşallah bekleriz artık aşure fln getiririz birbirimize ne bilem kek börek falan. Allahsız okulda kıstıramıyorum ki seni sokayım piyano odasına 3-5 bişiiler daha göster ama du bakalım artık elimdesin eheheheh.

:D :) :D :)

kerimsafa demiş ki:
Alsancak Rena Bar'da çalıyoruz.Cumartesileri.Yarın gelebilirsin yani bekleriz :) Opus'un hemen sağındaki bar oluyor bu Rena.
Opus'un yanı,Bios'un karşısı,Roi'nın ilerisi,Kybele'nin çaprazı falan oluyor herhalde.Bulamamak imkansız yani... :LOL:

Ephesos Cumartesileri 22:30'da sahne alır.

Kısa bir süre için cumartesi programlarımız değişti,bu haftadan itibaren çarşambaları Rena'dayız.Telaşlanmayın daha sonra herşey eski haline dönecek :D Neyse efendim çarşamba bekleriz...

arkadaşlar nihayet geçen çarşamba gecesi sizleri Rena'da izleme olanağı buldum. Bios' taki programımdan dolayı ilk beş -altı şarkınızı dinleyebildim ancak. dinlerken çok keyif aldım.ellerinize sağlık, müzikal yolculuğunuzda size başarılar dilerim. bu sırada ben bir roxanne manyağı olarak, o şarkı için de ayrıca teşekkürler.keremim sana ayrıca selamlar :)

arkadaşlar nihayet geçen çarşamba gecesi sizleri Rena'da izleme olanağı buldum. Bios' taki programımdan dolayı ilk beş -altı şarkınızı dinleyebildim ancak. dinlerken çok keyif aldım.ellerinize sağlık, müzikal yolculuğunuzda size başarılar dilerim. bu sırada ben bir roxanne manyağı olarak, o şarkı için de ayrıca teşekkürler.keremim sana ayrıca selamlar :)

Teşekkürler efendim yine bekleriz :D Biz de denk getirebilsek size gelicez en yakın zamanda da çakışıyo işte hep programlar. Bu arada ben de roxanne (ve sting) delisiyimdir sen iste gecede 4 kere çalalım aynı şarkıyı :D

Cumartesi Rena'dayız yine.Fakat bir değişiklik oldu,2 grup çıkıcaz o gün,biz kaçta çıkarız kaçta ineriz bilmiyorum,ama bekleriz,illa ki denk gelirsiniz bize :D

Geri