Suitcase

suitcase'i sadece buddha'da dinledim, ama baya oluyor, yani grup elemanları falan değişmiş v.s. haberim yok...
ama ben dinlediğimde çok iyiydiler...

vala smdi ben ankaradan gelip arkadaslarının zoruyla suıtcase dınlemee gıden bı ınsan olarak yenı ewe geldm ve kendılerını cok beendıımi ars ederim..sahsen tarsım olmamasına ragmen gayet uyumlu bir grup ve gayetde güzel çalıolar kendılerını ankara semalraında görmek isteriz basarılar dileriz...

turkrockta popüler olmamasına uzun zaman şaşırdığım ama zaman zaman da isminden kaynaklanan bi durum olabileceğini düşündüğüm,sanırım Forumcase diye bi forumları olan, repertuarını da( az çok tahmin edebiliyorum son halini) takdir ettiğim, demirbaş solisti Deniz'in sesindeki Brian Molko tadına hayran olduğum tarzını oturtmuş bir gruptur kendileri...En son Depeche Mode şarkılarıyla hatırladığım kadarıyla geçtiğimiz mayıs ayında izmir kemancıyı şenlendirmiş, o vakitten beri de kendilerini özletmişlerdir..en yakın zamanda yne beklerizdir:)

depeche mode cover night3 ft. suitcase

dmcover3.gif

suit ailedendir :)

izmirden bıle namı duyulmus bu grubu dınlemek uzre gıttığım kadıkoyde gecırdıgım en guzel gecelerden bırının mımarı oldular. ya gercekten harıka.sarkı secımlerı sahne sovları hersey hersey mukemmel...ve forumda bukadar az konusulması uzuntu verıcı...

çok güzel manic street preachers söyleyen, hattaa bütün şarkıları içinizde hissettiren bir solistleri var. deniz.

keşke ankara'ya gelseler. :elsalla

gecen cmrtesi isledim..taksim balo stage'delerdi..gercekten de sölenildii kdr iiler...en kısa zmnda album yapmalı bu adamlar yoksa cokkk yazık oljak....

eger denizi tanıyan biri varsa ona iletsin "deniz cidden sahneye cok yakışıyorsun" ...umarım gereksiz triplere girmelerini isteyip tarslarını bozdurcak menejerlerle calışmaslar da kulagımıs düsgün bişiler duyar artık :)

Geri