Celestion Vintage 30 Nasıl Bir Speaker ?

Nasıl bir speaker ?

• İyi

Oylar: 17 94.4%
  • Kötü

Oylar: 3 16.7%

• Toplam oy veren
    18
R

Rinnegan

Tarzım heavy metal.Alacağım kabin içerisinde bu speaker içeriyor.Sizce bu speaker nasıldır ve tarzıma uyar mı ? (Bu speaker hakkında bildiklerinizi yazar mısınız ?)

Almaya düşündüğüm kabin:
Orange PPC Series PPC112C 1x12 60W

DV016_Jpg_Large_1332776023059_A.jpg

Speaker: Vintage 30
DV019_Jpg_Regular_660230.jpg

Speakerler hakkında bir bilgim yok, yanlış bir yaklaşımdada bulunuyor olabilirim affedin beni öyle bişey varsa ama zaten isminde belli sanki. :D Yani adı üstünde vintage. :D Yorum abilerimizin. :D

v30 lar metal için çok iyi yanıt veren speakerler olarak biliyorum.bu konuda ayrıntılı bilgi verecek çıkacaktır umarım :) şahsen bende merak ediyorum :)

Hard Rock ve Heavy Metal için uygun ,

Dünyaca ünlü bir çok kabin markasının üst düzey kabinlerinde standart olarak yer alan ,

Çok sevdiğim bir speaker .

:)

Üç çeşidi var .

1- Standart üretim , Celestion'ın Çin fabrikalarında üretilen ki her marka , Mesa ve Marshall hariç bunları kunlanır .

2-Mesa Boogie için İngiltere'de ki fabrikalarında üretilen OEM model .

3-Marshall için üretilen model ki , en sevdiğim .

adının vintage olduğuna bakmayın sert müzik için bas ve midleri tam yerindedir. yukarıda belirtildiği gibi pek çok heavy eleman kullanır zaten. benim şahsi tercihim sert müzik için g12 v30 birlikteliği mükemmel sonuç doğurmakta.

Üç çeşidi var .

1- Standart üretim , Celestion'ın Çin fabrikalarında üretilen ki her marka , Mesa ve Marshall hariç bunları kunlanır .

2-Mesa Boogie için İngiltere'de ki fabrikalarında üretilen OEM model .

3-Marshall için üretilen model ki , en sevdiğim .

Peki bildiğin güzel kabin var mı ? (Speaker)

adının vintage olduğuna bakmayın sert müzik için bas ve midleri tam yerindedir. yukarıda belirtildiği gibi pek çok heavy eleman kullanır zaten. benim şahsi tercihim sert müzik için g12 v30 birlikteliği mükemmel sonuç doğurmakta.

Evet gerçekten çok güzel bir speaker. Dinledim çok net ve metal karakterli bir speaker :) Tercihim bu ama tuzlu biraz :)

V30 speakerin tonu benim duyduğuma göre daha kirliymiş gibi geliyor. Demekki bildiğimin tam tersiymiş bu arada. :) Yani bu elektronik camiyasi sıkıntılı. :D

sanki g12t-75 in daha bi megadethvari tonu var bana göre.genelleme yapmıyorum yanlış anlaşılmasın.benim fikrim bu :)

rootmlh celestion v30 sert müzik distortion a çok iyi tepki veren bir speaker dır. g12t 75 daha temiz sesli bir speaker dır olay tamamen kişisel zevk tercihi olsa da tek speaker ve heavy diyorsan v30dan şaşma. Sert tarzlar için kullananlar da v30 ların yanına yumuşak karakterli speaker olarak ek olarak koyarlar genelde.

rootmlh celestion v30 sert müzik distortion a çok iyi tepki veren bir speaker dır. g12t 75 daha temiz sesli bir speaker dır olay tamamen kişisel zevk tercihi olsa da tek speaker ve heavy diyorsan v30dan şaşma. Sert tarzlar için kullananlar da v30 ların yanına yumuşak karakterli speaker olarak ek olarak koyarlar genelde.

Dostum yorumun için teşekkür ederim.Benim tercihim aslında V-30.Eyvallah

Geri