cash (Alternative-Rock) - izmir

mavincigun demiş ki:
cashcash demiş ki:
8 Aralık Cuma 23.30 ca$h sahnede!

PURE ROCK BAR(Ex Club33) açılış gecesi!

Tüm sevenleri bekleriz!!

Bi' aksilik olmazsa oradayım.. Başarılar Cash'e...

ulaş seni de orda görmekten mutlu olucaz,akşama görüşrüz o zmn,bende gelmek istiyorumda burda olmadığımdan dolayı sizin programa gelemedim ama en yakın zamanda gelicem inşllh:)

rightmeteor demiş ki:
beyler yılbası muhabbetı noldu.nerde cıkıyosunuz.

Kesin programı söyleyip merakları giderelim!!!

ca$h & çirkef 31 Aralık 2006 Yılbaşı Gecesi Bornova Felix Barda!!!

AYRICA

2 Ocak 2007 (Bayramın 3.günü) 22.00 de yine Bornova Felix Barda
ca$h sizlerle!!!!

Doyasıya eğlence için bekleriz!!!

nasıl olur bılmem ama çirkef le sahne almak cok guzel olcak...beraber cok eglenecez arkadaslar....herkesi yılbası gecesı felix e bekleriz... :beer

release_ demiş ki:
Temiz bir dünyada eşit, özgür ve kardeşçe yaşanacak günler var..

Demokrasinin egemen olduğu savaş ve çatışmaların son bulduğu güzel günlere ulaşmak dileğiyle..

Mutlu bayramlar..

o ne hümanist bi bayram mesajı yav.tebrik ederim

azminizi tebrik ediyorum ve dewam edin diyorum,başarılarınızın dewamı için burda olucaz..bi de çekicem ben fotoğraflarınızı :)konuşalım bi ara yine doğru dürüst ama !

hibridfayton demiş ki:
release_ demiş ki:
Temiz bir dünyada eşit, özgür ve kardeşçe yaşanacak günler var..

Demokrasinin egemen olduğu savaş ve çatışmaların son bulduğu güzel günlere ulaşmak dileğiyle..

Mutlu bayramlar..

o ne hümanist bi bayram mesajı yav.tebrik ederim

oolm o eski bayramın, ramazanın bayram msj ı....daha kurban icin tebrik gelmedi...kurban icin de sen yaparsın artık hümanist bi msj... 8)

didoverdose demiş ki:
azminizi tebrik ediyorum ve dewam edin diyorum,başarılarınızın dewamı için burda olucaz..bi de çekicem ben fotoğraflarınızı :)konuşalım bi ara yine doğru dürüst ama !

Çok Tşk ilgin için!!!
Doğru dürüst konuşmalardan sonra ilginç fotolarını bekliyoruz ayrıca :LOL:

cashcash demiş ki:
didoverdose demiş ki:

Çok Tşk ilgin için!!!
Doğru dürüst konuşmalardan sonra ilginç fotolarını bekliyoruz ayrıca :LOL:

uğurcum ben de doğru dürüst konuşabiliyorum. ilginç fotoğraflarım da var yani. eğer istersen.

didoverdose demiş ki:

Teşekkürler didemcim,bana sözün var foto konusunda unutma,seninde sözünün arkasında durcağını bildiğim için bişey söölemiyorum,en kısa zamanda görüşmek üzere:) :LOL: 8O

Geri