cash (Alternative-Rock) - izmir

cashcash demiş ki:
warsavas demiş ki:
18 Mayıs perşembe günü Dungeon da Tekstil partisinde sahne alcaz saat 21:30 01:00 arası olucak tabi bu yaklaşık saat ne kadar rötar olur bilemem :)

Ben daha ayrıntılı açıklayım efendim!!!!
18 Mayıs Perşembe Textıle Son Party Lıve Performance cAsH DUNGEONDA SAHNEDE OLACAKTIR. :oops:
Giriş 7 ytl(1içki)
Kapı açılış 21.30
cAsH 22.30-01.00
DJ(Club) 01.00-04.00

Tekstilci olmayanlarda gelebilir mi :LOL:

TuseTuse demiş ki:
cashcash demiş ki:
warsavas demiş ki:
18 Mayıs perşembe günü Dungeon da Tekstil partisinde sahne alcaz saat 21:30 01:00 arası olucak tabi bu yaklaşık saat ne kadar rötar olur bilemem :)

Ben daha ayrıntılı açıklayım efendim!!!!
18 Mayıs Perşembe Textıle Son Party Lıve Performance cAsH DUNGEONDA SAHNEDE OLACAKTIR. :oops:
Giriş 7 ytl(1içki)
Kapı açılış 21.30
cAsH 22.30-01.00
DJ(Club) 01.00-04.00

Tekstilci olmayanlarda gelebilir mi :LOL:

Bu akşam herkes gelebilir efemm ;)

yaşasın bu akşam eğlenme ve coşma zamanı her ne kadarda moralsiz olsamda,ama önemli olan eğlenmek ,eğlen ki eğlendiresin......ben bu lafı her zmn tutmuşumdur...bu akşam herkesi bekliyoruzz....

İsminizi çok duydum ama sizi bir türlü izleme fırsatı bulamadım!!Demolarınız başarılı!!!
Başarılarınızın devamını dilerim!!

cAsH
26 Mayıs Cuma ve 27 Mayıs Cumartesi gecesi
KUŞADASI BİG BANG ROCK BAR'DA
sahne alacaktır!!! :LOL:

Tüm dinleyenlerimize duyurulur!!! :dans

ilk basta sıkıcı gelselerde bu saçsız adam güzel sesi ile oramı tavına getirmişti ... iyisiniz başarılar

CosaNostra özel mesaj''6 mayisi 7 mayisa baglayan gece dinlemistim sizi gercekten com basariliydi hatta kiz arkadasim sizi yuksek sadakat sanmisti ... bende sacmalama onlar bu kadar iyi değil demiştim :)''

CosaNostra Yüksek Sadakat vokaline tipim benzemiyo dehil hani :LOL:
Güzel yorumların için tekrar tşk yine bekleriz!!
Eyvallah!!! :p

hmm

lan keşe noldu..2 haftadır ses yok..way mınagoyım....herkez karı kız derdine düşmüş belli..ulan karılar heryerde bee...bu şekilde olmaz müzik..olursada olmaz olsun...hatunlara ölüüüm..yaşasın keşşş...lan neyse...olaya dewam.. :kicsalla

seraycım bu kadar tepkili olma be kardeş ne hatunu herkes hayat karmaşasına düşmüş,yoksa başka birşey yok yani,hadi önümüze bakalım,hep beraber seninle....sevgiler ...

Yeni haberler efemmm!!! :LOL:

8 Haziran Perşembe cAsH 23.00 de Opus Barda!
Opus Bar Alsancak'da!!! !!!!

:roll:
Duymayan kalmasın gelmeyen kalmasın
Bekleriz efemm!!! :kaydim

Geri