"Forumdaki Gitarcılar Hangi Markayı Tercih Ediyor Acaba

hangi marka gitarı tercih ediyorsunuz??

• fender/ squire

Oylar: 0 0.0%
  • ibanez/ gio

• jackson/ charvel

• cort

• esp

• henüz türkiyede distribütörlüğü bulunmayan markalar(carvin-godin-musicman vb..)

• yerli markalar (s.b. dreams, murat sezen, vic, v.b.)

• washburn

• diğerleri...

• Toplam oy veren
    2
ayrıca bence renkleride çok güzel . multicolor (swirl) gitarların hiçbirisinin rengi diğer multicolor gitarlar veya yeryüzündeki başka gitarlara benzemez. ağır aaabi hesabı siyah gitarlardan artık baygınlık geldi. bu arada herkezin aynı renk gitara tav oluyor olması harbiden bir garip.

Solak olmak çok zor ya. Hep solak jackson gitarım olsun istemişimdir(Özellikle de RR1, biraz abartı ama istek işte). Şekil ve ton itibariye tamamen yapmak istediğim müziği sağlıyor(yaşasın Thrash gençliği :twisted: ). Ama bir gün gelcek custom bir modelim olcak benimde :roll: . Tercihim her zaman Jackson/Charvel dir. Şu charvel customlarda çok iligi çekici yaw, ama o kadar para kimde ki :( .

Ibanez S470 kullanıyorum.

klavyesinin rahat olması nedenyile tercih ettim.

swirl konusunda 7universe' e katılıyorum, gitar muhteşem görünüyor ve bir başka eşi yok ama bizde de okadar para yok o ayrı konu :)

nienturi olmayınca gitar muhabbetinin tadı olmuyor. ibanez,ibanez jem ve ibanez universe'ler hakkında sayfalar dolusu belge bilgi döküman kaynağı herif. otur sana saatlerce ibanezi anlatsın (dimi ozan) :(

ya bu arada bu herifin şafağı kaç???????

Gerçekten Barış olsaydı şimdi ibanezleri enine boyuna anlatırdı. Jem ve universe lere laf söyletmezdi :)

Sanırım 153 kaldı, (o ne ya! kasatura numarası gibi)

Geri