"Forumdaki Gitarcılar Hangi Markayı Tercih Ediyor Acaba

hangi marka gitarı tercih ediyorsunuz??

• fender/ squire

Oylar: 0 0.0%
  • ibanez/ gio

• jackson/ charvel

• cort

• esp

• henüz türkiyede distribütörlüğü bulunmayan markalar(carvin-godin-musicman vb..)

• yerli markalar (s.b. dreams, murat sezen, vic, v.b.)

• washburn

• diğerleri...

• Toplam oy veren
    2
demir_grac demiş ki:
Abi senin gitarlar zaten herkesin dilinde :p
Ben en cok senin su bira masasindan Tele ye bitiyorum.

Birsey sorucam senin sol bastaki gitari sattin mi acaba.
Hani sitede ustte Vega nin Albumunun banneri var ya oradaki gitara cok benziyor senin gitar
Yok hala bende, ama dedigin gibi cok benziyor benim gitara..
Rastansaga akustik gitar Custom degil, Tacoma DR-20 modeli.

bende 75-78 arası bi japon fender sq. bullet strat var. abi derim kendisine. şöyle bi bakılsa en fazla 3,4 seneliktir denir. çalınmamıştır denemez çünkü babamındı.senelerce onun tarafından çalınmıştır.

fenderleri seviyorum. ama ibanezlerdeki hum. ve floyd rose beni kendine çekiyor.

tek istediğim gitar fender in;

bridge de dimarzio humb.
mid. de texas spec. single
neck tede malmsteenin yjxxxx dimarzio single ı
ve floyd rose bi sistemi olan bi gitar. ve amerikan :D

bu gitarla her müzik yapılır bence. aaaaah ah

Eskiden Commodore 64 te oynardım, asıl C64 oyunu. Sanırım Spektrum da falan da vardı. Yakın zamanda PC versiyonu da çıkmış olabilir. Ben C64 versiyonuna hayranım, gerisi yalan. Ah ulan eski günler.

Efenim ben de jackson dkmg kullanıyorum ve jackson kullanan her arkadaş gibi gitarımı hiçbirşeye değişmem diyorum(ama soloisti olup da değişmek isteyen varsa o başka:)))

ben de Washburn RS-940 kullanıyordum mutluydum,şimdi jackson dk2 BOF alıp capon ninjalara katıldım daha da mutlu oldum :mrgreen:
ama Washburn'un satılması gerek artık,üvey evlat muamelesinden sıkılmış :D

jackson dkmg (değişmem sadece sl1 ile değiştiririm)

ibanez ar300 black reissue (sadece gibson lp yada prs ile değiştiririm ki o da hayal :)

ama jackson ayrı tat ayrı bir lezzet

ben ibanez hastasıyım ama maalesef ve maaalesef maddi durumlar yüzünden gerek klavye gerek body olarak en yakın ve en uygun fiyatı olan ps4 kullanıyom ama aldığım zamanda bir rg 550 veya 570 alıp modifie alemine başliiicam :D

cihanyum demiş ki:
abi fender beni ağlatıyor adeta valla duygusalım diyor adam..... yeri geldimi muzipim diyor...yeri geldimi oklava gibi kafana inerim diyor ..... bide ama beni her müzik türünde kullanmaya kalkarsan valla yardımcı olmak istemiyorum benim bir felsefem var diyor ağır abiyim diyor -oyüzden ciddiyetine güvenip fenderden şaşmıyorum-

bi fender bu kadar güzel anlatılır bende tele kullanıyorum ve bu yoruma ekliycek bişey bulamıyorum

Geri