Man - a - Man (Alternatif Rock) İzmir

man a mani bi kez guardianda dinledim abi sanki bikaç yabancı şarkının sözlerini sallıyo gibi vokal bana öle geldi :? poor misguided fool biri buydu sanırım abi neyse olur böyle hatalar tabii yinede söylemek istedim.Güzel ve eğlenceli bir geceydi tabii alkol fazla kaçınca sonu kötü bitti ama olsun başarılar arkadaşlar yolunuz açık olsun

http://www.guidetocoachingbasketball.com/wheel.htm olay annaşıldı daha bu adamların grup adlarının ne oldugundan haberleri yokki. tabiki bu tepkileri verirler. helede içlerinden birine basıvermişlerki kendinden geçmiş laf anlatsan anlamaz. üstteki linki oku . baskette savunma diye kastettiğin şeye man a man denmez man to man denir. zeytinyağı olayım derken kusura bakma motor yağı oldun. bir daha yazmam. kafa sizde buyken.umarım başarılar.

mar demiş ki:
http://www.guidetocoachingbasketball.com/wheel.htm olay annaşıldı daha bu adamların grup adlarının ne oldugundan haberleri yokki. tabiki bu tepkileri verirler. helede içlerinden birine basıvermişlerki kendinden geçmiş laf anlatsan anlamaz. üstteki linki oku . baskette savunma diye kastettiğin şeye man a man denmez man to man denir. zeytinyağı olayım derken kusura bakma motor yağı oldun. bir daha yazmam. kafa sizde buyken.umarım başarılar.
SAGOL BiLGiLERiNDEN DOLAYI!

mystical_b demiş ki:
man a mani bi kez guardianda dinledim abi sanki bikaç yabancı şarkının sözlerini sallıyo gibi vokal bana öle geldi :? poor misguided fool biri buydu sanırım abi neyse olur böyle hatalar tabii yinede söylemek istedim.Güzel ve eğlenceli bir geceydi tabii alkol fazla kaçınca sonu kötü bitti ama olsun başarılar arkadaşlar yolunuz açık olsun
yine sarki sözleri nedir bu sözlerden çektigim :) neyse sagolll yinede!! :)

man-a-man demiş ki:
mar demiş ki:
+1
Tepki süper,tebrik... Ehehehe... :LOL:

StickmasteR demiş ki:
man-a-man demiş ki:
mar demiş ki:
+1
Tepki süper,tebrik... Ehehehe... :LOL:
daha ne diyimki buna ! konusup duruyoo s1kt1 :)

PayDay_voc demiş ki:
beyler gayet iyi bence performansınız,gelişimini ve devamını ,stüdyo hangar ailesi adına :) görmeyi dilerim..başarılar..ödül.
tesekkür ederim kardesim sagolasin! bu aralar cal1sma icersindeyiz biraz s1k1nt1lar var REPERTUAR YENiLiyORUZ BAKALIM NELER OLCAK :)'''!!!!!!

ne bu yaa ne bu yaaa eğlenmek isteyen varsa gelsin abiciğim menemeni dinlemeye ben her cumartesi gidiom valla hep gitmak istiom ama işten dolayı bornova ters kalıo,benden size tavsiye sıjak insanları dinlemek isteyen varsa gelsin menemeni izlemeee can dostum güzel insanlar topluluğu menemen(men de erkek annamına gelio :))

volkan-:)

serkancım valla takdir ettim.. uzaktan göründüğü gibi değilmiş valla ne yalan söleyim.. sayenizde sahnede şarkı sölemenin ne kadar zor olduğunu öğrendim 8) abi çalmak daha kolay yav.. ama bakalım sıkı çalışcaz, daha çok zaman lazım ;)
barancım merak etme en kısa zamanda bas çalmayı da öğrenip gelcem yardıma (aramızda :D )
beyler performansa devam..

the-ROCKexpress demiş ki:
serkancım valla takdir ettim.. uzaktan göründüğü gibi değilmiş valla ne yalan söleyim.. sayenizde sahnede şarkı sölemenin ne kadar zor olduğunu öğrendim 8) abi çalmak daha kolay yav.. ama bakalım sıkı çalışcaz, daha çok zaman lazım ;)
barancım merak etme en kısa zamanda bas çalmayı da öğrenip gelcem yardıma (aramızda :D )
vallaa kardesim zor ezber telaffuz falan filan.... :) gitar çalmay1 tercih ederdim :) :LOL:

the-ROCKexpress demiş ki:
gel be olum ortaklasa calarız...nalık geldi bana :D

master_of_guitar demiş ki:
ne bu yaa ne bu yaaa eğlenmek isteyen varsa gelsin abiciğim menemeni dinlemeye ben her cumartesi gidiom valla hep gitmak istiom ama işten dolayı bornova ters kalıo,benden size tavsiye sıjak insanları dinlemek isteyen varsa gelsin menemeni izlemeee can dostum güzel insanlar topluluğu menemen(men de erkek annamına gelio :))

eyvallah kardesim volkan...valla sağolasınız ya sizin gibi değerli dostlar yalnız bırakmıo bizi...durmak yok tam gaz aygaz :)

master_of_guitar demiş ki:

saolas1n kardesinm herzaman bekleriz BU ARALAR REPERTUAR TAZEL0YORUZ COK YORUCU GEC0YO EN KISA ZAMANDA GÖRÜSMEK ÜZERE!

geldik işte ii ki bi forum war...sokakta görüşmüyoss sanki?!neise beyler gayet ii gidiyosunuz başarilarrr...da ben bunları size yolda orda burda da söölüyorum...ama hadi bi de yazılı olsun.tunç-headmaster:)-

sos demiş ki:
geldik işte ii ki bi forum war...sokakta görüşmüyoss sanki?!neise beyler gayet ii gidiyosunuz başarilarrr...da ben bunları size yolda orda burda da söölüyorum...ama hadi bi de yazılı olsun.tunç-headmaster:)-
sağol kardeşim bıktım valaa heee :p mekana dönüş yapmışsınız yeni kadroyla başarılar kardeşim aman bagetlere dikkat :) :p 8O

serkancığım neden stickmaster ın emir olmadığını söylemedin?mesajımın sonuna headmaster yazmıştım...takılayım diye... :LOL: neyse stickmaster da kusura bakmasın artık...gruba da söyle arada bir girsinler foruma...öyle tek başına serkan nereye kadar???görüşürüzz!!!

Geri