sameway(ankara)

grup elemanlarının adını malesef bilmiyorum ama burada bulunmaları gerektiğini düşünüyorum:
Gölge Barda çarşamba geceleri 12den önce sahneye çıkan iki akustik gitar ve bir vokalden oluşan grup genelde eski 45likleri çalıyor.
arkadaşlarınızla toplanıp süper müzik eşliğinde eğlenebilirsiniz..adamlar gerçekten çok iyi tavsiye ederim..

bira elde fıçılara yaslanarak dinlediğinizde uyuşturucu etkisi yapan bir müzik yapıyorlar. ne zamandır dinleyemedim, mithra'nın dediği gibi 12den once filan değildi geçen sene haftada iki gün akşam 18:00 sularında çalıyorlardı.. şu anki programlarını bilen biri varsa yazarsa sevinirim.

Vokal : Dilşad
Gitar-Back Vokal : Emrah
Gitar,Back Vokal : Zafer

Salı - Perşembe : 19:30 - 22:00
Pazar : 20:00 - 22:00

Gölge Bar'da izleyebilirsiniz... Hafta içi huzur bulmak için muhteşem bir seçim...

Selamlar :)

Başka bir başlığa yazdığım yorumun esas yeri burasıymış sanırım (sağol Limon :) )

Dün akşam Gölge Bar'da sevgili arkadaşım Dilşat ve beraber müzik icra ettiği Zafer ile Emrah'ı dinleme şansım oldu.

Bence mutlaka dinlenmesi gereken bir üçlü.

Çok güzel ve seçme bir akustik repertuar ve işini gerçeken iyi yapan müzisyenlerle karşılaşacak izleyenler.

Ufak bir düzeltme:
Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 19:30 - 22:00 arası Gölge Bar'dalar.

Başarılar, sevgiler :)

Not: Bu yazı mesaj sayımı arttırmıştır, üzgünüm.
Nazar etmeyin ne olur, çalışın sizin de olur (Anlayana) :D

Dinlediğim en başarılı akustik müzik topluluğu (ne demekse !! :) ) Çok iyi müzisyenler , çok iyi insanlar emrahı flu'danda bilen bilir zaten . Hepsini severiz .

Çok zor buldum bu başlığı...

Bu cumartesi kendime bir iyilik yapıp Tunalıda daha önceden gittiğimi ve izlenimlerimin hiçde hoş olmadığı bir mekana Marilyn Monroe Cafe'ye yaklaşık 3 aydır dinlemediğim Sameway'i dinlemeye gittim...

Şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki uzun zamandır ilk kez bir cumartesi akşamı huzur bulup dinlendiğimi hissettim... Mekan son derece soft ve güzel dekore edilmiş işletmecilerini kutluyorum... ve elbette Sameway inanılmaz keyifliydi...

Dilşad'ın o güzel sesini çok özlemişim... Bu hafta Emrah'ın işlerinden dolayı Tolga sahnede eşlik etti ki kendisi uzun zaman grupla beraber çalışmış...

Uzun zamandır dinlediğim sameway repertuarından çok farklı bir repertuarla sahnedeydiler...

Ne demek lasım bilmiyorum... elinize dilinize sesinize sağlık...

Mutlaka izleyin derim, inanın çok keyif alacaksınız...

Sevgiler...

Akşamüstü yorgun ve moraller bozukken izlenebilecek en iyi program.Dilşat'ın tüyler ürpertici bi ses rengi var,Zafer abi ve Emrah'ın tınıları birleşince müthiş keyifleniyorsun,bi bira daha istiyorsun..:)

Selamlar,

Sameway her pazartesi saat 20:00 de Eouinox da sahne alacak..

Eouinox konur sokakta eski dost kitap/video 'nun tam karşısında (kapı7 girişinde)

Geri