Tetra (Rock) - Kayseri

kayserili bir grup kurulalı yaklaşık 1 yıl olmuş grubun kendi şarkılarından oluşan 6 şarkılık demosu var
kısa zamanda yaptıkları şeyler fena değil bence
bu grubun elemanları 1sene öncesine kadar enstrüman çalmayı bilmiyormuş ve kimseden kurs da almamışlar hikayeleri ilginç
kısa zamanda yaptıkları da öyle
parçalarının linkini de vereceğim buradan yakında ;)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Grubun kendi ağzından hikayesi de şöyle :

Grubu 2005'in (yanlış hatılamıyorsak) nisan ayında kurduk. Aslında aklımızda müzik adına hiç bir şey yoktu. Sadece 4 iyi arkadaştık ki halada öyleyiz. Sonra aklımıza müzik geldi. 'Yapar mıyız?' dedik. Hemen ardından 'yok artık' dedik . 5 dakika durup 'yaparız' dedik. Grubun Lead Gitarlarından biri olan Ömer'in şiir kitabı var. Ordanda beste yaparız diye düşündük. Düşündüğümüz herşeyi yaptık. Hiç birimiz çaldığımız enstürmanlar için eğitim almadık. Grubu kurdukta sonra utanmadan gidip 1 günde demo yaptık. Daha önce birçok konsere çıktık. Şu anda da kafe programımız devam ediyor.

TETRA adına başlığı açan arkadaşımıza ve yorumda bulunan herkese teşekkürler.Kayseri de bulunan herkesi canlı performansımıza bekliyoruz,,,saygıyla

tetra perşembe akşamı çilekeşten sonra sahnede olacak okulun yılbaşı partisinde
çifte konser olacak bizim için
iyi bi akşam olacağını umuyorum
çilekeşi de alt grup yaptınız ya kendinize :D ;)

Şarkılarıızı dinledim.

Açıkçası eğer denildiği gibi 1 senedir enstruman çalan insanların yazıp kaydettiği parçalarsa dinlediklerim, bence gayet başarılı.

Umarım zaman içerisinde kendinizi daha da geliştirip çok daha iyi çalışmalara imza atarsınız.

Kolay gelsin.

Kayseri'ye selamlar, sevgiler :)

emanet hanginizsiniz mahmut tolga ömer hakan abiii??????tolga olsa hellinn bişee olur daa ömerr mii nese ben ezgiii..hehhe 29 arlıktaa grşmekk üzree tetraa tetraa (((:)

Geri