Star Wars

valla can
denizliye dönünce yapıcam bir kaç tane daha..
bakalım. sende yapabilisin aslında.
malzeme listesi :
1 adet siyah tişört. (düz siyah :D)
1/2 litre çamaşır suyu
1 adet a3 baskı darthmaul suratı.
1 adet sabun (beyaz sabun)
birazda el hüneri :D

Arkadaşlar yeni filmin (Episode III) ismi belli olmuştur. Avatar dan sunarım hemen, hadi hayırlısı.
:arrow: Episode III : Revenge Of The Sith
Lan çok heyecanlandım bak şimdi :!:
[/b]

Arkadaşlar sakın "Knight's of the Old Republic" oynamayın ... Başından kalkamıyorum yahu ! Kız arkadaşım terketme noktasına geldi beni. :) Şu anda level 9 Soldier ve level 4 Jedi Sentinel'im. Taris den kaçtık, Dantooine'e sığındık o da yetmedi şimdi Tatooine'de swoop race yapıp Tuskan Raider ları avlıyorum. Her gece rüyalarımda görüyorum. Aman diyeyim valla hayat karartıyor :)

Bu arada 2. si de çıkmış galiba ama daha bulamadım. Seth sen gördün mü ?

izlediimde çok küçüktüm kaç yaşımda oldugumu hatırlamiyom ama şunu çok çok iyi hatırlıyom gece rüyama girmişti ben bi jedi'dım o gün bu gündür hastasıyım mace windu en sevdiğim karakter o jango fett'i nası öldürdü hala gözümün önünden gitmiyo

Çocukken seyretmiştim ve bende manyaaa oldum. :) şu anda prime max te falan her cuma oynuyor.Fakat sizlere birşey sorim burdan klonların saldırısı son film mi? ve toplam kaçtane var star wars ? :)

Try not,Do or do not.....
Meditate on this, i will....
Baba cümlelerin baba ismi yoda...
Starwarsa olduğu kadar yodayada hastayım Episode 2 de dooku ile yaptıklarında beni sarhoş etti 3 te daha faslasını bekliyorum

ben bu filmleri severim ama en cok guldugum sahnede bu filmde olmustur hani Darth Vader Luke a ben senin babanim diyo ve Luke da noooooo diyerek atliyo ya orda kopmustum ya adam resmen senin gibi babam olcagina ölurum daha iyi dermis gibi :D :D :D :D :D

Geri