Star Wars

Star Wars Knights Of The Old Republic II: The Sith Lords benim dedigim oyunun adi bu iste bu oyun yakinda cikcakmis yoksa sizin dediginiz oyunla ayni oyunumu söyluyorum?

CedriX demiş ki:
Star Wars Knights Of The Old Republic II: The Sith Lords benim dedigim oyunun adi bu iste bu oyun yakinda cikcakmis yoksa sizin dediginiz oyunla ayni oyunumu söyluyorum?

Evet abi aynı oyun. Ben "The Sith Lords" ekini aldığını bilmiyordum. Neyse bu oyun çok güzel olacak bence. Birincisi mükemmeldi zaten, iki kere (bir dark side'dan bir de light'tan olmak üzere) bitirdim. Yalnız konusu ne olacak merak ediyorum çünkü birincinin light side sonunda dünya kurtuluyordu, kötü adam kalmıyordu. Ben de bekliyorum dört gözle bakalım nasıl olacak.

First and third-person gameplay – depending on player preference.
Three single player modes including "Instant Action," "Galactic Conquest" and the story-based "Historical Campaigns" mode.
Multiplayer for up to 16+ players (plus AI units) online.
Split-screen mode for multiplayer 'offline' play.
Battle in more than 12 environments across 10 diverse planets from the classic Trilogy and Clone Wars eras including Hoth, Endor, Tatooine, Kamino and Geonosis.
20 different soldier types from 4 factions: Rebel Alliance, Galactic Empire, Republic Clone Army and Separatist Battle Droids. Soldier types include standard infantry, scouts, heavy weapons and pilots - each will have their own unique abilities.
More than 30 Star Wars weapons including blaster rifles, rocket launchers and thermal detonators, in addition to ground-based turret guns that can be manned and used to defend command posts.
More than 25 diverse ground and air vehicles including the AT-ST, X-Wing, and speeder bike, as well as the massive Republic Gunship that can hold up to five different soldiers.
Customizable controls on all systems.
Supports voice chat via compatible headsets (PlayStation 2, Xbox and PC).
Requires PlayStation 2 network adapter, Xbox Live kit and Internet PC for online multiplayer games.

ya kotor son yıllarda oynadığım en güzel oyun.bir star wars manyağı olarak, jedi knight 2 den sonra baya güzel geldi.off bi de darkside olmuşum :D paramparça ettim malak ı.Oyunu oynarken paso rüyamda kendimi Revan olarak görüyodum. Darth Revan !!

Ya keşke o dönemin de filmini yapsalar.

EL_Turco demiş ki:
ya kotor son yıllarda oynadığım en güzel oyun.bir star wars manyağı olarak, jedi knight 2 den sonra baya güzel geldi.off bi de darkside olmuşum :D paramparça ettim malak ı.Oyunu oynarken paso rüyamda kendimi Revan olarak görüyodum. Darth Revan !!

Ya keşke o dönemin de filmini yapsalar.

Güzel olabilirdi ama yapacaklarını sanmam. Zaten Darth Vader'ın karizması aşmış, Revan sönük kalır yanında. Bu arada Episode 4, 5 ve 6'nın üçlü dvdsi çıktı. Bir sürü extra var ve görüntü ve ses kalitesi muhteşem. Episode 3 hakkında ipuçları da varmış.

yok ya lafın gelişi söyledim :) aslında kotorda light tarafı oynarken hep içim acıdı. dark side da ise büyük bir zevk duydum :D ama önce light side ın zayıf yönlerini öğrenip sonra bir sith lord u olmak daha mantıklı dimi?

"anger, hatred, fear, love... ways to the sith!"

bu battlefront ta cumhuriyet askerini mi canlandıracağız?

abi George Lucas a kufur etmek istiyorum ya adam her yeni cikardiginda filmleri görsel efektleri yeniden yapmis daha guzellestirmis oluyo o yuzden filmleri 10 defa izlettiriyo adam :D :D

Geri