Pera (Alternatif Rock) - Ankara

Teşekkürler. Yarışmadaki bir çok iyi grup elenmişken ilk 40'a kadar gelmek bizi çok mutlu etti. Gelen desteğin fazla olması gerçekten çok sevindirici.
 
presto demiş ki:
Teşekkürler. Yarışmadaki bir çok iyi grup elenmişken ilk 40'a kadar gelmek bizi çok mutlu etti. Gelen desteğin fazla olması gerçekten çok sevindirici.
herşeyden ewel beste çalışmaları yaptığınız için sizi tebrik ederim.umarım bu çalışmalar hakettiği güzel yerlere varır...:)Hakan ın ne kadar çalıştığını da biliyorum.
başarıcaz Hakan'ım:):)
 
PERA, geçtiğimiz perşembe, TRT 1'de cumartesi günleri 14:30 civarı yayınlanan "Gençlik Her Zaman" isimli programın çekimlerine katıldı. Program, aralık ayının ilk veya ikinci haftası yayınlanacak. Kısa bir grup tanıtımını ve "Hodbin (bencil)" isimli PERA bestesinin performansını da izleyebilirsiniz. Tam tarih ve saati belli olunca buradan duyuracağım.
 
D

dori

besteleriniz gerçekten çok başarılı, daha önce suç benim i dinleme fırsatım olmuştu kesinlikle muhteşem.. umarım ilk 10 a kalırsınız. başarılar..
 
Yorumlarınız için teşekkürler. NSS zaten bir ölçü değil bizim için. Daha çok tanıtım amacına hizmet ediyor şu an. Bestelerle uğraşıyoruz daha çok. Bar programlarına ve konserlere epey bir ara verdik. Grupların bu gibi durumlarda ismini unutturmaması için çok gerekli böyle yarışmalar.
 
Grup kısa süreli bir duraklamadan sonra (İş yoğunlukları, okul vb...) tekrar harekete geçiyor bu dönem. Kısa bir süre sonra haberleşiriz.
 
11 yıl sonra başlığa yazalım. Grup bugün 4. stüdyo albümlerini yayımladı. Arabesk Rock diyebileceğimiz bir tür.
 
Grubun gitaristlerinden birisi Kaya Sevinç değil miydi, ben mi yanlış hatırlıyorum acaba? En baştaki grup üyeleri arasında ismini göremedim de.
 
Üst
AdBlock Tespit Edildi

Lütfen devam etmeden önce adblock/reklam engelleyici uygulamanızı devre dışı bırakın.

Sitemizin yazılım/donanım/servis sağlayıcı giderleri reklam gösterimleri ile karşılanmaktadır.

AdBlock'u devre dışı bıraktım    Hayır teşekkürler