Jordan Rudess solo projeleri için bağış topluyor

DREAM THEATER klavyecisi Jordan Rudess,

http://www.pledgemusic.com/projects/jordanrudess?utm_campaign=project5729

üzerinden yeni müzikal projeleri için bağış toplamaya başlamış. Sayfanın sağındaki bağış seçeneklerinden hangisini seçerseniz seçin, albüme çıkış tarihinden önce sahip olma hakkını da elde ediyorsunuz.

a8c27b12382bed4439048d16805cc68395196a16.jpg

Yeni albüm, solo projesi ve turlar hakkındaki röportaj için;

http://au.roadrunnerrecords.com/new...ess-talks-touring-solo-projects-and-new-album

Ön sipariş anlarımda son bağış yollayacağım adamdır.

Ne kadar synth, plug-in firmaları ürün çıkarttıysa tanıtır (cidden suyunu çıkarttı) ve applicationlarıda bildiğim kadarıyla iyi satıyor üstelik dream theater'da klavye çalışyor...sonra darülaceze gibi bahış istemiş...

Bu kickstarter olayının b.ku çıktı afedersiniz, para verin albüm yapalım. İleride "sitediğiniz türde müzik sipariş edin kaydedelim", "bestelerinizi gönderin, çalıp albüm yapalım" veya "albümlerinizi gönderin dinleyelim" tarzı şeyler de çıkar Allah bilir. :D

Ön sipariş anlarımda son bağış yollayacağım adamdır.

Ne kadar synth, plug-in firmaları ürün çıkarttıysa tanıtır (cidden suyunu çıkarttı) ve applicationlarıda bildiğim kadarıyla iyi satıyor üstelik dream theater'da klavye çalışyor...sonra darülaceze gibi bahış istemiş...

Adamın kendi yazılım şirketi var zaten, Microsoft BUILD de kendi yazılımlarını tanıtıyordu. Paraya ihtiyacı olduğunu hiç zannetmiyorum o yüzden, mantığını çözemedim hala. :D

DT icin tek bir albumun toplamda 250.000 dolara kadar malolabildigini hatirliyorum bir roportajlarindan ustelik ellerinde coguna para bile vermedikleri sinirsiz ekipman esek yuku ile de endorsement ve Mike Portnoy'un ayrilmadan once yaptigi starbucks'a 20.000 dolar gitti ehueh diye sulu sulu aciklamalari. Buna mukabil Ergin Altinel gibi bir altin adam ikinci albumu sorulunca benim artik bu islere ne zamanim ne param var demis ve omrunde tek bir album yapabilmis: kullandigini soyledigi seyler ise bir Deluxe Strat, bir Jem, bir de TSL 100. Samimi olarak birisini adam gibi album yapmaya destekleyecek param olsa Jordan o kadar sonlarda olurdu ki buna sahit olmaya ne benim omrum ne onun omru yetmezdi...

Birsey kaydedecekse alsin bir tane focusrite ses karti bir de laptop gerisini pluginlerle halletsin. Ankara'ya gelirse kral gibi Retro studyosunda provanin saati 20 lira, isterse oglen yemeklerinde ben doner ismarlarim kendisine...Ya da bi cektirsin gitsin adami daha fazla gunaha sokmadan...

Geri