Aranan Kitaplar

Arkadaşlar birbirimize sorarak daha rahat bulabileceğimizi düşündüm...

Bakın Layne Staley: Angry Chair diye bir kitap var, Adriana Rubio tarafından yazılmış, sizce bunu Türkiye de bulabilir miyim?? ve nerede bulabilirim amazon dışında?

bir de Unchained : The Story of Mike Starr and His Rise and Fall in Alice In Chains diye bir kitap var John Brandon tarafından yazılmış...

yardımı dokunabilecekler, ya da soruları olanlar işte buraya yazsın...

Sanırım bunları türkiye'de bulman biraz zor dostum,en azından türkçeye çevrilmedikleri kesin..İngilizce kitaplar ithal eden yayınevlerine sipariş vasıtasıyla ulaşabilirsin sanırım...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Racook bulabildin mi birşey??
bir de türkiye içinde bulursan memnun olurum...
çünkü amazon dan filan almak istemiyorum.. çok sorun çıkıyor diyorlar...

Layne dostum iyi bir haberim yok o kitaplar sipariş üzerine gelse bile epey işi salladıklarını ve maliyetinin 50-60 milyonu geçtiğini duydum...O iş sakat baba..Sen amazon'u düşün yine..

Tanrının Gazapları diye bir kitap var. Yazarını bilmiyorum. 4-5 cilt ya da tek bir kitap olarak (ki kütük gibi oluyor) satılıyor.

Layne_Staley demiş ki:
requiem maalesef kötü bir haber, aradım senin için, ama bulabildiğim tek yerde de satış dışıydı...

sagol :) ben de izmirin altını üstüne getiriyorum ne zamandır..yok,işte durmuş diyorlar basımı...napayım artık netten bulduklarımla idare edicem..
tekrar sagolasın..

"emre yılmaz-şeytanın fısıldadıkları"
snaırım artık basımı durmuş bu kitabın..hiçbir yerde bulamadım izmirde

5 sene önce ben de çok aramıştım onu sonunda bi kitapçıdan sipariş etmesini rica etmiştim. yani bende var :)

Geri