Burst Appeal

Merak Ettim Beyler konseriniz nasıl geçdi ? Ramazan a denk gelmesi etkiledimi konsere katılımı ? Geçen sütüdyoda karşılaştığımızda tereddütler vardı bi takım ramazan dolayısıyla........Umarım iyi geçmişdir.
Grup gerçekten çok sıkı çok iyi yerlere gelecekdir umarım ki.
BLACK TOOTH olarak başarılarınızın devamını dileriz destekçiniziz.
BLACK TOOTH ( Vokal Tuna )

Black tOOth kardeşim saolasın öncelikle ,evet ramazn bi
raz seyirci katılımını kötü etkiledi ama, olsun genede iiyidi ..
o gunde konustuk ya bi konser ayarlayalım ya sole vurucu canlı kanlı ... guzel olur.

ellerinze sağlık arkadaşlar . O nasıl bir twindir öyle 8O ne kadar çok dinlediğim bir tarz olmasa konserin tüm yorgunluğu üzerimde olsa da dikkatimi size vermekten kendimi alıkoyamadım.Çok sağlamsınız dostlar yolunuz açık olsun.Büyük projelerin altında imzanizi görmek dileklerimle.

Saygılar...

şahsi fikrimdir, alınmaca darılmaca olmasın lütfen..

burst appael'i ilk defa garage'da canlı izlemiştim. hayran kalmıştım müzikalitenize. birde 24 eylül de ki performansınızı izledim.. ı ıh, abi ben açık konuşmak isterim, şahsen beğenmedim.. arkadaşlara övdük sizi, lam adamlar harbi sağlam dedik, ne onlar haz aldı ne de biz. bomba bekliyordum ben sizi.

saygılar, Deathtrip.

umarim cok daha guzel, rahat rahat, sorunsuz calabileceginiz konserlere cikarsiniz.
:twisted: arada olur bi aksilik, morel bozmayin

Basarilar kardesler!... :x

owner, blektut

3aralkoy9.jpg

Konsere birkaç gün kala detaylar netleşmediği için Burst Appeal sahne almama kararını ilgili kişilere bildirdiği halde afişte yer alması sinir bozucu.

Burst Appeal için gelecek arkadaşlardan özür dileyerek grubun konsere çıkmayacağını duyururum.

konser...

17 aralık ta biziz barda sahne alcaz kafayi kırmak isteyenler orda olursa sevinirim:)...
"selftorture-since yesterday-burstappeal-kürar"

Geri