Golge Lekesi (alternatif-rock) -Ankara

Konser Tarihi: 23.11.2006 Cumartesi 14:30

Yer:Yeni Melek Bar (My Way yanı)

Gruplar:

1) Euthanasia (metal)
2) Gölge Lekesi (alternative rock) (Tahmini 15.30)
3) Lucky Strike (blues-rock)
4) 1A (hard rock-70 80''s)
5) Chorba (blues)

Not: Giriş 6 ytl, ilk içki ücretsiz

evet arkadaslar yine güzel bir konserle beraber olacagız,
yine sizden çok keyifli bir performans izliyeceğime eminim.
yeni şarkılar olacak gibiydi ama bakalım hangilerini çalacaksınız çok merak ediyorum...
şimdiden başarılar dilerim,
hoşçakalın Gölge Lekesi

Biz sahneden başımız önümüzde sessizce indik;çünkü sahnedeki hataları hiçbir konseri bırakın hiçbir studyoda yapmamıştık.....

Hatalarımız ve buna bağlı keyifsizliğimiz için bağışlayın , yakın zamanda telafi etme dileğiyle

Gelen gelmeyen herkese teşekkürler...

aDa_ demiş ki:
Biz sahneden başımız önümüzde sessizce indik;çünkü sahnedeki hataları hiçbir konseri bırakın hiçbir studyoda yapmamıştık.....

Hatalarımız ve buna bağlı keyifsizliğimiz için bağışlayın , yakın zamanda telafi etme dileğiyle

Gelen gelmeyen herkese teşekkürler...

bence çokta belirgin hatalarınız yoktu gayette eğlendik biz ki sizde sahnede eğlendiniz.. oradada eğlenmek için vardık.. ben elinize sesinize sağlık diyorum aynı sahnede tekrar beraber olmak dileği ile :LOL:

valla denizin zillere vuruşu ve yıkışı dışında bi sorun yoktu :))
takılıyorum tabi ki...
arkadaşlar her konser dedigim gibi yine diyorum, atın artık şu basçınızı... ilerlemenizi engelliyor bu adam:D
valla ben gayet eğlendim arkadaşlar..elinize ,ağzınıza sağlık...
görüşmek üzere...

wbyeniyil1da6.jpg

Saol Gary cok tesekkur ederiz yorumların için :) tekrar birlikte calarız umarım ileride..Bu arada sahnenin yanında cok dikkatle izledigin için ayrıca tesekkur ederiz..

güzel bir konserdi performansınızı az izleyebildik kusura bakmayın ekipmanları yerlerine iade etmemiz gerekiyodu başka organizasyonlarda görüşmek dileğiyle saygılar PYRACANTHA ....

Geri