Golge Lekesi (alternatif-rock) -Ankara

Gelen gelmeyen herkese teşekkürler :D

Çok eğlenceli bi gündü....

Yağmur ve fırtınadan uçma tehlikesi yaşamış,balık gibi sırılsıklam bi dolu insan doğa olaylarını sallamadan akşama kadar kalıp eğlendi...Erkin Baba da çok iyiydi...Yalnız yanında fotoğraf için dururken acaip heyecanlandım...O fotoyu çekebilmek için yaptığımız şaklabanlıkları düşününce, fotonun sağlam olması içimi rahatlattı :D

Bu arada söylemeden geçemicem Atatürk Anadolu'ya da teşekkürler...Hem eğlenceli seyircisine hem de organizasyon ekibine :D

yine çok eğlenceli bi konserdi tebrikler. ek olarak bu sefer sahne enerjiniz daha bi fazlaydı, efe mikrofon ayaklığı olmadan da söyledi ilk defa ve seyirciyle daha bi bütünleşildi bunlar da güzel bi elektrik yarattı ;)

Merabalar arkadaslar mesaj atmayalı cok oldu buraya :) Ama yeni yılda umarım tekrar konserler baslar..Biz de yaz uykumuzdan uyanırız...Size bir haber vermek istedim..Artık dostlarımız ve eleştirilerini onerilerini sunmak isteyenler için ulasabileceğiniz adres:[email protected]
Ayrıca ben Eren'e ulsabileceiniz adres:[email protected]

merhabalar!
arkadaşlar umarım iyisinizdir,görüşemedik malum okul bitince,bi hal hatır sorayım dedim.
konserlere ara vermeyin uyku yakışmaz size :)
kendinize iyi bakın,sevgiler...

Ooo Slm Çağdaş :D

Herkes bi havada bilgisayara oturan da yok ne zamandır.Slmını geç karşılamamın mazereti de bu aslında....

Repertuar arttırmaya çalışıyoruz bu ara...Yazın pek konser olmuyo malum ;)

Mutlu ettin bizi teşekkürler :D :D :D

selam arkadaslar, bugun erenle konustum uzun zamandan sonra. bir haber duydum ne kadar dogru bilmiyorum, basçınız ayrılıyormuş sanırım gruptan??
umarım aslı astarı yoktur, gayet iyi bir arkadastı, sevmiştik sohbetini,kendisini...
neyse adacım, iyi bakın kendinize, görüşelim artık yav :)
haydi hoşçakalın...

Dipnot: Eren'im kızma takılıyorum ya, anlamışsındır sen beni ;)

cagrson demiş ki:
selam arkadaslar, bugun erenle konustum uzun zamandan sonra. bir haber duydum ne kadar dogru bilmiyorum, basçınız ayrılıyormuş sanırım gruptan??
umarım aslı astarı yoktur, gayet iyi bir arkadastı, sevmiştik sohbetini,kendisini...
neyse adacım, iyi bakın kendinize, görüşelim artık yav :)
haydi hoşçakalın...

Dipnot: Eren'im kızma takılıyorum ya, anlamışsındır sen beni ;)
Bak CAgrıcım uzun saclım etme eyleme :D Bu basscı milleti deil mi hepsi aynı :D Gorusuruz okulda..Ben bir fahri Baskentli olarak devamsızlık yapmam bilirsin :D

CaGDaSH demiş ki:
merhabalar!
arkadaşlar umarım iyisinizdir,görüşemedik malum okul bitince,bi hal hatır sorayım dedim.
konserlere ara vermeyin uyku yakışmaz size :)
kendinize iyi bakın,sevgiler...
Cok mutlu oldum valla mesajo gorunce Cagdas..Cok saol..Giremioruz pek nete..Usengeclik aslında :D Biraz uyuduk yazın aslında :D
Basscınızla hastanede karsılastık gecen gun..Sizler ne durumdaısnız?

Bizlerde iyiyiz teşekkür ederiz :)
Üşenmeyin foruma bakın walla arada,iletişimi koparmayalım okullar kapandı forumda olmasa öldük mü kaldık mı bilemicez :D
Kolay gelsin repertuar arttırma çalışmalarınızda ;)

www.golgelekesi.com

Sonunda 1 ay gecikmeli de olsa buraya yazma fırsatı buldum :)

Web sitemizi artık ulaşılması daha kolay bir adrese taşıdık. Biraz yeniledik, biraz daha göze hoş gözükür hale getirdik :)

Bundan sonra Gölge Lekesi ile ilgili bilgileri (konser tarihleri, konser görüntüleri...)

www.golgelekesi.com adresinden ulasabilirsiniz.

Manevi desteği olan herkese teşekkürler..

deniz

K_r_m demiş ki:
siteyi bi kac hafta once ziyaret etmistim.gezdim,guzel olmus.elinize saglik.
konserlere de baslayin artik :)

8O Vay bea ne ara öğrendin ki :D

Teşekkürler Kerem :D

..Sitede hala eksiklikler,düzeltilmesi gereken yerler var(Siteyi tamamen Deniz'e borçlu olduğumuzu söylemeden geçemicem) ;ama zamanla düzeltmeye çalışıyoruz malum okul açılınca vakit ayırmak zorlaştı Deniz için...

arkadaşlar cumartesi görüşeceğiz zaten, ama şimdiden başarılar, bu arada bilet için istiyorsan eren benden al, istiyorsanız gelecek varsa kapıda satın alsın...
haydi görüşmek üzere hoşçakalın..

arkadaşlar elinize sağlık...
çok keyifliydi gerçekten... harbi coşturdunuz milleti :)
nice konserlerde aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle efenim :p
erencim bu arada jack için saol abi, görüşürüz...

cagrson demiş ki:
arkadaşlar elinize sağlık...
çok keyifliydi gerçekten... harbi coşturdunuz milleti :)
nice konserlerde aynı sahneyi paylaşmak dileğiyle efenim :p
erencim bu arada jack için saol abi, görüşürüz...
SAol CAgrıcım :) Gusel bir konserdi bizleri yalnız bırakmayan Erkekler de Yanar da bizle gobek atan herkese tesekkuru borc biliriz :) Ayrıca CAgrıcım ne demek jack gitar feda olsun sana :) CAgdas bizi dinlemeye geldiin için cok saol mutlu olduk valla :D

Geri