Lambalı amfiye lambalı pedal ?

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar meselesi, normaldir. Birde vatan millet sakaryacilar var Türk malı elestrilemez onlara göre valla babam yapsa farketmez benim için eğriye eğri doğruya doğru.

Aman diyeyim sana da izzy, yerli malı eleştirilir mi hiç? Eleştiren hatta tarafsız şekilde başlık açıp "buyurun tartışın, ortaya söylem ve delil koyun" diyen bile canidir, potansiyel katildir, taammüden adam öldürmeye teşebbüsten yargılanası bir şerefsizdir!

Pedal ciddi derecede kötülenmiş durumda şu an yahu ciddi bi soğuma oldu :LOL: biri denesin şu pedalı artık :D Acep diger add pedallar da aynı durumda mıdır ?

Pedal ciddi derecede kötülenmiş durumda şu an yahu ciddi bi soğuma oldu :LOL: biri denesin şu pedalı artık :D Acep diger add pedallar da aynı durumda mıdır ?

Kötüleme ile eleştiri arasındaki farkı fark etsek artık? Basit bir dille, ben diyorum ki V Twin muadili değil, izzy diyor ki malzemesi iyi değil. Kötülemek maksadımız olsa, özelden yazar, çamur atarız, güzel de izi kalır. Attila bey isterse kendisinin hesabı vardı forumda, cevap verme hakkına sahip ;)

Pedal ciddi derecede olumsuz eleştiriye maruz kalmış durumda şu an yahu ciddi bi soğuma oldu :LOL: biri denesin şu pedalı artık :D Acep diger add pedallar da aynı durumda mıdır ?
hackeiommi düzelttim abi :D Aynen nickini bilmiyorum ama aydınlatırsa hatta sadece bi video çekip koysa bile hepimiz aydınlanırız sanırım

Geri