İnsan (Rock)-izmir

evet recicim bunun can olduğu çok kesin .yani bizim davulcu can olmakta .unutunlar için tekrar yazayım;

VOKAL: TUNCER
SOLO : RECEP
BAS : TUNCA
DAVUL: CAN

GUARDİAN
HER ÇARŞAMBA 20:30 -- 23: 30

tamam seni kescez amma konuştu bu. susuturalım salı günü namazdan sonra bunu..

Arkadaşlar bayramın 2. günü yani çarşamba Dungeondayız! 3. günü perşembe de Guardianda .Bir değişiklik olmazsa şimdilik durum budur .

Şimdi haberleri sunuyoruz: İn-san bundan böyle perşembe akşamları guardian, cuma akşamları Dungeon da sahne alacaktır.Saygılar ,sevgiler.
Tekrar bir forum yazısında görüşene dek şimdilik hoşçakalın :) :p

dün dinledim sizi ama doğruyu söylemek gerekirse pek başarılı bulmadım. solo gitar ve vokal arkadaş çok zayıf geldi bana.. özellikle vokal çok geri plandaydı çoğu kez seçemedim kimin söylediğini. neyse kolay gelsin.....

abyss007 demiş ki:
dün dinledim sizi ama doğruyu söylemek gerekirse pek başarılı bulmadım. solo gitar ve vokal arkadaş çok zayıf geldi bana.. özellikle vokal çok geri plandaydı çoğu kez seçemedim kimin söylediğini. neyse kolay gelsin.....
elestrın ıcın saol her zaman daha ılerııye...

abyss007 demiş ki:

Aslında bu mesaja cevap vermeyi düşünmüyordum ama bazı arkadaşlarımın zorlamasıyla usulüne göre bi cevap vermem gerekiyor galiba : İlk başta eleştiri yapmayı bilmek gerektiğini düşünüyorum..Bundan önceki bizim hakkımızdaki yorumları okursan in-san lar beğedikleri zaman yada beğenmedikleri zaman nedenini açıkça söylüyorlar.Öyle vokal zayıf gitar yetersiz dEmekle işin içinden çıkılmayacak kadar olgun birisi olduğunu zanediyorum(bara gelebildiğine göre yaşın 18 den fazla olsa gerek).Gerçi öyle olsaydı 1 tane bira içip gideceğine yanımıza gelip bunu bizlere rahatlıkla söyleyebilirdin,sanal ortamda bir çizgi avatarın arkasını sığınarak bunu yapman doğru değil !!! ...ki bizi izlediğin barda bizimle konuşmak çok kolay olduğunun farkındasın.Yıllardan beri müzik dünyasında yetersiz diye bir kelime dolaşıp duruyor ki ben bunun anlamını hala anlamış değilim.Türkçe çaldığımız parçalrda bende pek istediğim gibi çalamadığımın farkındayım ama bunun nedeni 10 yaşına kadar hiç Türkçe şarkı dinlememiş olmam olabilir :) . Öyle bir zihniyete sahip değililm ama elimden gelenin en iyisini yapmak için uğrşıyorum zaten.Bir de şöyle bir olay var ! Yıllar boyu herkez Kirk Hammett için çok da iyi olmayan bir gitarist olduğunu hatta senin benim için kullandığın yetersiz kelimesini aynı şekilde onun için de söylenmekte ...amma ve lakin şunu hiç unutma Kirk Hammett hala Metallica'nın vazgeçilmez bir üyesidir !!! Ayrıca şimdiye kadar hemen hemen herkez de Duman-Kaan için canlı performansta iyi olmadığını söyler durur ama Kaan hala Duman'ın vokalistidir.Bir gün gel de senin için "Skid Row yada Bon Jovi !!!" çalalım.Bakalım o zaman ne diyebilirsin.Şimdi senden bir olgunluk bekliyorum yaptığın eleştirilerin nedenini de açıklamanı bekliyorum !!! Eğer burdan yazmak istemiyorsan özelime yaz bende sana ordan cevap vereyim.

Tunca ve Can'ı tanırım severim sayarım...:) en kısa zamanda sizi dinlemek şerefine ulaşırım umarım arkadaşlar final sonrasına bırakıyorum bu tadı :p eski dost deryadan sevgiler&başarılar...(hatırlamazsanız eğer : ial-iibf :) )

arkadaşlar selam
adınızı duydum soundunuzun kötü olduğu söylenmişti geldim dinledim katılıyorum bende vocalin sesi çok geride kalmış bence birşeyler yapılmalı birde IbanezRB'nin tuşesini beğenmedim ben yanlış anlamasın ama biraz çabalamalı müzik için çalışmalı umarım isteğiniz yerde olursunuz kolay gelsin!

Geri