İnsan (Rock)-izmir

knifeparty demiş ki:
tesadufen forumunuza baktım!!! çok ilginc seyler donuo dogrusu piyasa dinlememize ragmen yada müzik olarak piyasa müzikle ugraşmamamıza ragmen takdir ettigim bar gruplarından bitanesisiniz .kimi sizin için iii demiş kimi kotu demiş yılmamışsınız çalıosunuz hadi müzigi bi kenara bırak bence bir çok grup bu yonunuzu ornek almalı
ki vokalinizin (vazgeç bu sevdadan nickli kullanıcıya verdigi cevap ile daha çok takdir ettim müziginizle saglam kalın ,başarılar

Öncelikle böyle bir mesaj attığın için çok teşekkür ederim.Turkrock ta arada bir de olsa böyle şeyleri yaşamak zorunda kalıyoruz ne yazıkki.Buna alıştık da zamanla,ama asıl beni üzen bunu bir zamanlar arkadaş dediğim biri tafından yapılmış olması.Bundan sonra da gelecek hiçbir meaj beni bu kadar üzmez.Hani biri çıksa ağızına geleni söylese koymaz artık,haksız olsada haklısın der geçerim.Bize destek veren SADECE 2 kişiden biri olduğun için tekrar teşekkürlerimi iletiyorum.Sizlere de başarılar

uzun zamandır turkrock a da giremiyoruz...kamber misali gezdim durdum düğünlerde.yaa benim çocuklukdan arkadaşlar-tabi benden büyüklerdi- evleniyorlar yaa.değişik duygulara kapıldım geldim.düğün müziği falan filan da bende reconun dediği gibi değişik bi düğün yaparım manga özgür misali heheheee :D :D :D

alıntı yapamadım şimdi, anason a teşekkür ederiz ailecek saygı sevgi esenlik hır gür...,anasoncum sen basları beğen biz daha neler yazarız bas namına.dur bak yeni teknikler de var,göstermeden olmaz tabiii.

reco lokum getirdim yicen mi???özgür yemez,tuncere de 2 tane veririz tamamdır.gerisi bizim 28 tane var içinde saydım.doyarız deemi??? :twisted: :twisted: :twisted:

knifeparty demiş ki:
tesadufen forumunuza baktım!!! çok ilginc seyler donuo dogrusu piyasa dinlememize ragmen yada müzik olarak piyasa müzikle ugraşmamamıza ragmen takdir ettigim bar gruplarından bitanesisiniz .kimi sizin için iii demiş kimi kotu demiş yılmamışsınız çalıosunuz hadi müzigi bi kenara bırak bence bir çok grup bu yonunuzu ornek almalı
ki vokalinizin (vazgeç bu sevdadan nickli kullanıcıya verdigi cevap ile daha çok takdir ettim müziginizle saglam kalın ,başarılar

anason demiş ki:
İnsan işi değil bu şarkı :) Sanırım yarın boynumu hissetmiycem.Görüyorsunuz dimi İnsan ne acılar çektiriyor bana.Bide şu İnsan ismi çok güzel ya emmeyede geliyo gömmeyede :D :D O zaman devam

Kimliğini kaybetmiş bu şehir
Herşey kurgu herkes esir
Ruhunu çalıyor bak korkma yılma
Kaçma savaş onla hepsi seyir ..............

Listede en başa koydum ;) 1 aya kadar ordayım sizde biyerlerde çıkın gelene kadar.gidiyom ben

İstersen deneeeee--ee --ee istersen bekle kendinee kaaaal içini dinle...........

turkrockta sifrenı kaybedınce yenısını alıyomusun valla yenı ogrendım neyse bakalım gene geldım bura,dayımm

valla knifepartye de ve bizi hic yanlız bırakmayan anasona da sevgılerım selamlarım dostlar hersey yarım kalmıs gıbı dursada cok yakında azınızın suyunu akıtracak ve
zıp zıp zıplatacak parcalarla gelıyoruz..istedıınız varsa hemen soyleyın yada bır dahakıne kadar susun

geri geldiğime cok sevındım...
bu rada lokumlar bana gelcek onec ben yıcem daatcamm

Evet yaptım.İtiraf ediyorum.Nasıl oldu bilmiyorum ama yaptım.Oturdum ve İsmail YK denilen şahsın Allah Belanı Versin isimli sanatsal çalışmanın içinde yer alan gitar solosunu çıkarttım.Allah Benim Belamı versin .Naptım ben? Çok pişmanım.Af yasasından yararlanmak istiyorum. :D Bu arada eleman kazık yazmış soloyu.Ne yalan söyliyim baya kasıldım :D

Nokiadaki şarkınızı dinledim.Aşırı derce Mangavari bulduğumu söylemeden geçemiycem.Ama şarkınında iyi yapıldığı bir gerçek.Özellikle trafikler prof. ce hazırlanmış.Keşke 2 li vokal kullansaydınız,şarkının anlamını güçlendirirdiniz.Yarışmada başarılar.

mangavari derken tam olarak ne demek istediğinizi yazsanız bize daha bir yardımcı olacaksınız ama ben anladıklarımı yazayım

delay efektini evet kullandık,manga bu efekti sahiplenmiş olduğu için mangavarilik var denilebilir,mevzu bundan başkaysa da söyleyin bilelim

arkadaşlar bakıyorumda sayemde ünlü neyim oluvermişsiniz Nss dan elendınız bizim gibi ama bişey soylemeden edemicem şarkınız guzeldı vokaller falan keşke 100de olsaydnız gerçi hala ölesiniz gerçek dinleyici için ama resmi olarakta olsaydınız ne bilim mail alıp sureklı bunu yapabılırdınz kaçtane iyi grup bu şekılde 100 e gırdı ki buna eminim yaptıkları muziği kötülemek için soylemiyorum yannış anlamayın ama keşke sizde yapsaydınız en azından daha fazla dınlenme oranını olurdu sizin için herşey gönlünüzce olsun dilencilik yapmadıgınız içinde teşekkur ederım yakışırrr:))

hayatta başarılar

macha demiş ki:
arkadaşlar bakıyorumda sayemde ünlü neyim oluvermişsiniz Nss dan elendınız bizim gibi ama bişey soylemeden edemicem şarkınız guzeldı vokaller falan keşke 100de olsaydnız gerçi hala ölesiniz gerçek dinleyici için ama resmi olarakta olsaydınız ne bilim mail alıp sureklı bunu yapabılırdınz kaçtane iyi grup bu şekılde 100 e gırdı ki buna eminim yaptıkları muziği kötülemek için soylemiyorum yannış anlamayın ama keşke sizde yapsaydınız en azından daha fazla dınlenme oranını olurdu sizin için herşey gönlünüzce olsun dilencilik yapmadıgınız içinde teşekkur ederım yakışırrr:))

hayatta başarılar

Evet haklisin! sayende turkrock ta kendimize yer bulmustuk :D NSS e gelince ilk 100,40,10 a hatta 1. olmak o kadar onemli degildi bizim icin.Biz NSS de kendi tazimizi tanitmak istedik,bunu biraz da olsa basarabildiysek asil sevincimiz bu olacaktir ;) .Mail alma olayinda ise; bunu kendi aramizda konusmadik desem yalan olacak ama biz muzik disindaki butun konularda o kadar tembel bir grubuz ki hic kasamadik.Saatlerce mail al ,kayit yaptir v.s.. cok sikici bir is gibi geldi hep :D

Bu arada sizin sarkiyi da dinleme firsati bulmustum.Oldukca begenmistim ve kendi ilk 10 listeme de almistim.Ama ne yazik ki sizde mail olayina girmemissiniz ,sonunuz da bizim gibi oldu :D :D :D .

Sizin de hersey gonlunuzce olsun ,saglicakla kalin

Geri