Stüdyolar -İstanbul

Kadıköy stüdyoları mı Taksim stüdyoları mı

• Toplam oy veren
    1,315
arkadaşlar düşündüm ki böyle bir stüdyo adres-telefon veritabanımız olsa her yer için, isteyen istediği stüdyoyu yazsa adresini, telefonunu, kısa bilgileri falan, ne dersiniz, hoş olmaz mı?

mesela

Stüdyo Jamsesion - Kadıköy
Kadıköy Şifa Hastanesinin çaprazında, ordaki büfenin karşı apartmanında bodrum katı.
Telefon : 0216 346 8284

Sound Music Center - Kadıköy
Kadıköy'deki antikacıların sokağına girilir -eskiden girişinde dia vardı, o araya- yürünür, yürünür, sağda kocaman bi dükkan, kocaman bi de stüdyosu var.
Telefon : 0216 347 9775

Tünelde Çinili Handa Master Südyo vardı. Çok uzun süre gittik, son bir senedir uğrayamadım. Halen duruyor ise on numara yerdir. Ekipmanlar iyi ve ferah bir stüdyo

Bu arada Kadıköy de metal müzik için uygun, amfileri lambalı, davulu düzgün olan stüdyo tavsiyesine açığım arkadaşlar .Normalde Jemseesiona gidiyoruz ama alternatif bir yer olmasında fayda var...

Tünelde Çinili Handa Master Südyo vardı. Çok uzun süre gittik, son bir senedir uğrayamadım. Halen duruyor ise on numara yerdir. Ekipmanlar iyi ve ferah bir stüdyo

Bu arada Kadıköy de metal müzik için uygun, amfileri lambalı, davulu düzgün olan stüdyo tavsiyesine açığım arkadaşlar .Normalde Jemseesiona gidiyoruz ama alternatif bir yer olmasında fayda var...
Kadıköy de game of records ve modada moda plus çok iyi...

Geri