Volvox

virtualdesire demiş ki:
Atalay demiş ki:
Benim dememle mi bozuluyor? Ne kadar hassassınız öyle! Ben Şebnem Ferahla Ankarada daha ODTU ye girdiğinde çıkmıştım ve o zamanlar da şimdi de çok akıllı ve oturaklı bir kadın. Diğer elemanlar karizma olmak için çok yırtınmışlardı. İzmir de beraber konserler vermiştik. Onları tanıyorum ama bence konuşulacak bir yanları yok. benim görüşüm bu.

hadi beeeaaahhhh.
abi yavaş sallayın kırarsınızzzzzzzzz

micrope demiş ki:
virtualdesire demiş ki:
Atalay demiş ki:
Benim dememle mi bozuluyor? Ne kadar hassassınız öyle!Ben Şebnem Ferahla Ankarada daha ODTU ye girdiğinde çıkmıştım ve o zamanlar da şimdi de çok akıllı ve oturaklı bir kadın. Diğer elemanlar karizma olmak için çok yırtınmışlardı. İzmir de beraber konserler vermiştik. Onları tanıyorum ama bence konuşulacak bir yanları yok. benim görüşüm bu.

hadi beeeaaahhhh.

Yalan söylemek kitabımda yazmaz. Ayrıca O da bir insan ve karşı cinsten. Bunun nesi olay? Büyütecek birşey yok. Hem fontları da büyütmeye gerek yok. 1980 e 90ların ortasına kadar hep Ankara'daydım. O da Ankara'daydı. Seni üzdüm galiba :)

Atalay yoneticiligin hayirli olsun :)
Dogru Sebnem Ferah Odtu de okumus ama bitiremeden birakmis, ODTU de bir konserinde kendisi soylemisti..

Teşekkür ederim rest.
ODTÜ'de bitiremedi değil, ilk yılında bıraktı. Niki's de tanışmıştık. Artık öyle bir yer yok! Çok destekli insandır. Kendi isteğiyle müzik için üniversiteyi bıraktı ve İstanbul'a geri döndü. Mis gibi de dağıttı ortalığı. Helal olsun ona.

Hiç dinleme fırsatım olmadı...tek bildiğim ilk istanbul konserlerini 28 Nisan 1991 Saat 14:00'de kardeş grup PENTAGRAM'la birlikte Pengaltı İnci Sinemasında Vermişler.Biletler 20000 TL.Ne kadar ucuz değil mi

micrope demiş ki:
virtualdesire demiş ki:
Atalay demiş ki:
Benim dememle mi bozuluyor? Ne kadar hassassınız öyle! Ben Şebnem Ferahla Ankarada daha ODTU ye girdiğinde çıkmıştım ve o zamanlar da şimdi de çok akıllı ve oturaklı bir kadın. Diğer elemanlar karizma olmak için çok yırtınmışlardı. İzmir de beraber konserler vermiştik. Onları tanıyorum ama bence konuşulacak bir yanları yok. benim görüşüm bu.

hadi beeeaaahhhh.

harbidende bu kadar garipsemeyin. olabilecek bir şey bu. şebnem ferah ta sonuçta bir insan.

ya bi sorun var...gerçekten yani bir kez olsun duymak dinlemek istiyorum nasıl nerdenbulurum...?????????????volwox arıyorum ama?????????yok

volvox tekrar kurulsa ne güzel olur dimiii. Nasıl olsa elemanlar hala hayatta. Şebnem ferahta buket doran a sahip çıktı. Özlemi falan da alsalarrr. oooo varya süper olur :twisted: :p

özlem uçtu beahh...bi daha gelirmiki gruba?ama düşünmek bile süper.hiç dinleyemememe rağmen hasta olduğum volwox un bir daha toplanması beni acaayip heyecanlandırır...bu arada bir allahın kulunda küçücük bile olsa bir demo bir tını ları varsa volwoxun rock kardeşliği adına bana ulaştırsın lütfennnn..........

yaa

Volvox'u canlı dinledim. Şebnemin mini mini elleriyle gitar çalışlarını ve vokallerini asla unutamadım. Zaten görünen köy de kılavuz istemez misali, valla Bugünün rock guruplarına taş çıkartacak kadar kaliteli ve pozitiftiler. Volvoxdan bahsederken iyi düşünmek gerekir. Kaldı ki volvox gibi bir gurub (rock adına) bir daha zor gelir memlekete.

arthas demiş ki:
micrope demiş ki:
virtualdesire demiş ki:
Atalay demiş ki:

hadi beeeaaahhhh.

harbidende bu kadar garipsemeyin. olabilecek bir şey bu. şebnem ferah ta sonuçta bir insan.
bence de..olabilecek bişey..
ayrıca volvox tekrar kurulsa çok iyi olur..

şebnemin sözüdür volvox kayıtları yayınlamak için değildi.yani yok hiçbiryerde.buket doran ve şebnem yollarına devam ediyor.özlemlede zaten araları açık.o yüzden şebnem-özlem falan hayal kurmamak gerek.

şebnemin sözüdür volvox kayıtları yayınlamak için değildi.yani yok hiçbiryerde.buket doran ve şebnem yollarına devam ediyor.özlemlede zaten araları açık.o yüzden şebnem-özlem falan hayal kurmamak gerek.yani dreamtv kayıtları vermiyor isteyenler olmuş ama sır gibi onlarda sadece.zorlamak çare getirmiyor dreamtvyibirde volvox 96da yoktu sanırım dinleyen arkadaş nasıl dinledi volvoxu o yılda.96da şebnemin kaseti çıktı.özlem tekin ayrılınca volvox sona ermiş yani dağılmasında payı var özlem tekinin.biliyorsunuz özlemin albümü şebnemden önce çıktıyanlış anlaşılmasın soruyorum yani nasıl dinledi 96da??tartışmak gibi niyetim yok

Geri