Volvox

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği anlaşılmayı güçleştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalarına sahip olduğundan yönetim tarafından silinmiştir. Kasıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

ya arkadaşlar bu sebnem ferah olduğu için grup iyidir herhalde... birde özlem tekin var mış... ya zaten sebnem ferah çok güzel bu grubada güzellik katmıstır... ya bu guzelim kadının bi sevgilisi yokmuymuş yaaaa...

chumbawamba demiş ki:
ya arkadaşlar bu sebnem ferah olduğu için grup iyidir herhalde... birde özlem tekin var mış... ya zaten sebnem ferah çok güzel bu grubada güzellik katmıstır... ya bu guzelim kadının bi sevgilisi yokmuymuş yaaaa...

müziği ve sesiyle ilgilensen acaba daha ii olmaz mı ???? şebnem ferah gerçekten de söylüyor sesini çok ii kullanıyor ama bir grubun başarısı yalnızca vokalin ya da gitarisitin başarısı değildir...

Atalay demiş ki:
Teşekkür ederim rest.
ODTÜ'de bitiremedi değil, ilk yılında bıraktı. Niki's de tanışmıştık. Artık öyle bir yer yok! Çok destekli insandır. Kendi isteğiyle müzik için üniversiteyi bıraktı ve İstanbul'a geri döndü. Mis gibi de dağıttı ortalığı. Helal olsun ona.
vayy yakışırrr ;)

clavicula demiş ki:
Volvox un sizde fotoğrafları var mı??? şebnem ferahın eski hali çok farklı geldi bana...

1 tane var bende sanırım bir konser afişi çok farklı ama bundan kac sene öncesi, doğal.Bu arada aranızda bilen var mı bilmiyorum ama sene 94'tür Kargo grubu tüm elemanlarını tamamlamış fakat bir tek vokal kalmıştır. Onlarda Volvox'un solisti, yani Şebo'ya teklif götürürler. Fakat Şebnem solo kariyerine başlamak istediğinden teklifi reddeder Kargo'da, Ortaköy'de bir barda dinledikleri Koray'ı provalara davet ederler. Türk Rock'ı için önemli bir solistin kendisine yapılan teklifi reddetmesi bir diğer mükemmel vokalin doğmasına önayak olur... işte böyle.

Yönetici Uyarısı: Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. Forum kurallarını okuyunuz,uyunuz.

AnGeLoFwOrDs demiş ki:
clavicula demiş ki:
Volvox un sizde fotoğrafları var mı??? şebnem ferahın eski hali çok farklı geldi bana...

1 tane var bende sanırım bir konser afişi çok farklı ama bundan kac sene öncesi, doğal.Bu arada aranızda bilen var mı bilmiyorum ama sene 94'tür Kargo grubu tüm elemanlarını tamamlamış fakat bir tek vokal kalmıştır. Onlarda Volvox'un solisti, yani Şebo'ya teklif götürürler. Fakat Şebnem solo kariyerine başlamak istediğinden teklifi reddeder Kargo'da, Ortaköy'de bir barda dinledikleri Koray'ı provalara davet ederler. Türk Rock'ı için önemli bir solistin kendisine yapılan teklifi reddetmesi bir diğer mükemmel vokalin doğmasına önayak olur... işte böyle.
doğrudur bende duymuştum ikisi içinde en iisi olmuş ;) bu arada bende bikaç tane volvox var resim albümümde de 2 tanee var bakabilirsiniz ben yine yüklerim ;)

yaaa ben hiç dinlemedim şu volvoxu. çok duydum hep o ikiliyi ama bir dinlemedim mp3 formatında bilgisayarında olan var mı aranızda ya??

Yönetici Uyarısı:Mesajınız yönetici tarafından düzeltilmiştir. "V" yerine "F" kullanmayınız. Forum kurallarını okuyunuz.

volvox u gördüm ve koptum duygusal bi an yaşıyorum şimdi Ankarada A barda çıkarlardı, konur sokakta özlemi az görmedik

Bu arada çok atıp tutanlar olmuş. Öz Ve Şebnem kavgalı diye. Yok öyle birşey. Rock'n Coke 2005'te Öz ve Şebo yanyana oturuyorlardı. Vip odasında cure konseri öncesi lütfen atmayın ya.

TürkiYe'nin En İyi Rock Vokali Özlem Tekin. İyi Ki Varsın.

ben de onu bulamamıştım Arzu ne ara girdi gruba diye.. lise dönemi demek.... lise dönemlerinde Şebnem'in bir de PEGASUS diye bi grubu olmuştu ama ufak çaplıydı yani kendi aralarında çalarlarmış

tıkla

tesaduf eseri bi sitede gezerken volvox canlı performans yazıyordu.. tıkladım..bilgisayarıma indirdim..
1 dakika 20 saniyelik bi canlı performans kaydı dream tv nın volvox hakkında
azda olsa bilgi sahibi olmak isteyenler için

Geri