Sahne deneyimi olan arkadaşlar bi bakın :D

Merhaba öncelikle,bir konsere çıkacağım okulun gitarı ile okulun gitarı cort g 100 kötü biraz.2 tone 1 volüme var niye 2 tone potansı var.? farklı sesler veriyor ama çözemedim.Ve prova alıyorduk bugün ses sistemine bağladık,herşey güzeldi birden bas sesler çok cızırtılı geldi gitarın sesini hafif kısınca düzeldi bu gitarla alakalı bi problemmi ses sistemiylemi alakalı.Şimdiden teşekkürler.

Basları fazla açmış olabilirsiniz belki diyeceğim ama tam olarak ne olduğunu,nasıl olduğunu ve gitarı ses sistemine nasıl bağladığınızı söylerseniz daha açık olacaktır ve daha kolay çözülecektir sorununuz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Basları fazla açmış olabilirsiniz belki diyeceğim ama tam olarak ne olduğunu,nasıl olduğunu ve gitarı ses sistemine nasıl bağladığınızı söylerseniz daha açık olacaktır ve daha kolay çözülecektir sorununuz.
Bu gitardan fazla ses çıkmıyor diye bütün herşeyi sona verdiklerini düşünüyorum bass treble middle bass sonuna kadar açıktı galiba.Prova bittikten sonra bassları kısabilirmiyiz konserde dedim adam pek ciddiye almadı :D bence o baslardan oldu.

Geri