Well Behaved (Indie,Garagerock,Postpunk) - Ankara

ben konserinize gelemedim ama gerçekten iii olduğunuza yürekten inanıyorum.YIldırım senin şu yeni aldığın klavyeyi çok merak ediyorum (adını tam bilmiyorum kusura bakma :roll: )

çoğu konserinize gelemesemde...yeteri kadar sağlam bir grup olduğunuzu biliyorum...ama ben hala keremin 70 80 ler çalıp söylemesini istiyorum inşallah o günleri bi daha görürüz.

al2gi.jpg

(Indie muzik ve turevlerinin calinacagi ve bu sene ikincisi duzenlenen
indie party, 1 Nisan 2006 Cumartesi gunu Ankara Golge Pub'da ..

Gece boyunca muzik esliginde DVD'den Eraserhead, Naqoyqatsi ve kisametraj film gosterimi, ayrica Clinic ozel bolumu.

Well Behaved'in sahne alacagi gecenin girisi 5 Ytl,İlk 30 kisi ucretsiz ve ilk 20 bilet sahibine indie party toplama cd hediye...

hepinizi bekliyoruz. :D

bassgitar demiş ki:
ben konserinize gelemedim ama gerçekten iii olduğunuza yürekten inanıyorum.YIldırım senin şu yeni aldığın klavyeyi çok merak ediyorum (adını tam bilmiyorum kusura bakma :roll: )
merak etcek bişi yok ben gördüm şu oyuncakçılarda satılan şaka klavyeleri varya ekmek kadar büyüklüğü
öyle bişi :LOL:
zuahahah

yıldırım mümkünse çantanında fotosunu çekip foruma yapıştırmanı istiyorum :D
şaka bi yana c.tesi gelicem artık ama baştan diim 00.00dan sonra kalamam sonra kızma bana :D
tüm well behaved ekibine kolay gelsin başarılar...

abi ben bekleye bekleye sıkıldım bak zaten sızı normal hayatta cok fazla goremıyorum hadı artık beklıyoruz ozledık sızı

Ya ben şöle bi alete baktımda yok çıkamadım işin içinden Yıldırım allah kolaylık versin valla ne bu ya her yerinde bişi var zor iş zorrrr...Hade bakalım 1 Nisan'da görüşürüz....

Saollun arkadaslar yarin hepinizi bekliyoruz.Umarim guzel gecer.Uzun zamandir ilk defa bi konser oncesi bu kadar heyecanlandim.Umarim sorunsuz ve gelenceli bir gece olur.Gelen herkeside eglendirebiliriz.Simdiye kadar izlediginiz butun performanslardan cok daha farkli olucak yarin...

Arkadaşlar öncelikle bugünkü performansınızdan dolayı sizleri tebrik ederim. Herşey güzeldi iyi eylendik. Zaten Placebodan I Know çaldınız ya beni benden aldınız. TEbrikler arkadaşlar başarılar... Hepinize kolay gelsin...

konserde olamadım ama gayet güzel geçitğini duydum.tecrübeleri ve sahne deneyimleri arttıkça çok iyi performanslar çıkartan bu güzel grubu tebrik ederim. beyler başarılar bundan sonraki konserlerde de

very well yani
gercekten cok beendim eglendim
tonlada adam getirdim hepsi indie party neymiş la dediler onlarda bayıldı

aynen devam..acep bide beste yapsanız nası olurdu..

bence sımdıye kadar olabılcek en ıyı performans ı sergıledıler grupta keyıfler yerındeydı! bundan sonra umarım daha cok bırlıkte olucaz.. olum benımde canım o makarnadan ıstedı!!!

Gercekten cok eglenceli bir gece gecirdik.Kucuk aksilikler oldu ama hic biri olumsuzluk yaratmadi.Cok kaliteli dinleyiciler vardi icerde.Bu nedenle heyecanimiz 2 kat artti.Insanlarin bizle beraber sarkilara eslik etmesi cok guzeldi.Sanirim Ankara'nin butun indie tayfasi ordaydi :D .Gelen herkese cok tesekkurler.Oyle bir kitleye calmak inanilmaz keyifliydi.Ayrica Hunkarlara,Echoes'a,Fungu ve Bedroomdrunk elemanlarina vede Replikas'tan Orcun Basturk'e bizi dinledikleri ve destekledikleri icin grupca cok tesekkur ederiz...
not:Bir sure sahne almayacagiz herkese duyrulur...

arkdaşlar internet sitemiz açılmıştır şu anda biraz yavaş ama bir kaç düzenlemeden sonra normale dönücektir. www.wellbehaved.net (bu arada yıldırım bi süre konser olmuycak yazmış ama yakın zamanda tekrar saklıkentte çıkabilirz haberiniz olsun..)

Geri