Well Behaved (Indie,Garagerock,Postpunk) - Ankara

Dilekleriniz icin hepinize tesekkur ederiz,biz de teker teker hepinizin yeni yil ve bayramini kutlariz.
Saglikli,mutlu seneler..

Ve yeni yilin ilk programi 02 Ocak Sali gunu saat 20:30 civari ile Garage Bar'da olacaktir.
hepinizi bekleriz :)

10_1167776234.jpg

perşembe gelememiştim programa.şimdi de bursadayım zaten bugünkü programı da kaçırmış oldum inanamıyorum well behaved krizine girmem umarım :) bundan sonra en yakın program ne zaman?final falan dinlemem gelirim heralde:p

gulshake demiş ki:
perşembe gelememiştim programa.şimdi de bursadayım zaten bugünkü programı da kaçırmış oldum inanamıyorum well behaved krizine girmem umarım :) bundan sonra en yakın program ne zaman?final falan dinlemem gelirim heralde:p
persembe calmadik ses sistemindeki sorundan dolayi,buradan da haberdar etmistik.bugun bayram ozel programi :)P) yaptik,bundan sonra gene her persembe Garage Bar'dayiz, bekleriz ;)

Yeni bir haber var!
Persembe gunleri olan programimiz sali gunu olacak artik.soyle ki;

Well Behaved her Sali saat 20:30'da Ankara Garage Bar'da!

wellbehavedvd7.jpg

Garage Bar'da bir suredir devam etmekte olan programimizi bitirme karari aldik.Beste calismalari ustunde yogunlasacagiz ve elle tutulur bir seyler ortaya cikana kadar program yada konser vermeyi planlamiyoruz...
Bu nedenle simdilik Well Behaved olarak sadece eve ve studyoya kapanacagiz gibi gozukuyor.Umarim dondugumuzde hepinizin hosuna gidecek parcalar yapmis oluruz.Gorusmek uzere...

grupla ilgili gelismeleri www.myspace.com/wellbehavedtr adresinden takip edebilirsiniz

Cicatriz demiş ki:
Garage Bar'da bir suredir devam etmekte olan programimizi bitirme karari aldik.Beste calismalari ustunde yogunlasacagiz ve elle tutulur bir seyler ortaya cikana kadar program yada konser vermeyi planlamiyoruz...
Bu nedenle simdilik Well Behaved olarak sadece eve ve studyoya kapanacagiz gibi gozukuyor.Umarim dondugumuzde hepinizin hosuna gidecek parcalar yapmis oluruz.Gorusmek uzere...

grupla ilgili gelismeleri www.myspace.com/wellbehavedtr adresinden takip edebilirsiniz

Hadi bakalım bide beste olayını görelim.Neler çıkacağını gerçekten çok merak ediyorum.Eminim kaliteli olacak.Başarılar...

Tesekkur ederiz arkadaslar dusunceleriniz ve destekleriniz icin :)

Bir konser haberi verelim.Ulkemizde Ankara,İstanbul,Bursa ve İzmir'de konserler verecek olan Fransiz A Red Season Shade grubu ile beraber 27 Subat sali gunu biziz bardayiz.

kucukredseasonankarayenku0.jpg

Geri