Well Behaved (Indie,Garagerock,Postpunk) - Ankara

wellbehaved1hh3.jpg

yeni afisimiz bu

ayrica afisi yapan aylinede burdan tekrar cok tesekkur ediyorum ve onu cok sevdigimi haykiriyorum :D

K_r_m demiş ki:
maverick_999 demiş ki:
afiş güzel olmuş =)

tesekkur ederiz :)
playlistinize baktim da ortak bi cok sarki var,tarzlar da ayni zaten.belki bi gun beraber calariz,kim bilir :)

egwine demiş ki:
evet bence de afiş süper olmuş
bubucum ara tatilde geliyorum izlemeye kardeş :)
bubu da bekler,biz de bekleriz lutfen geliniz grupca.. :)

evet sizin forumu takip etmemdeki neden de bu zaten,ortak gruplardan hangi şarkıları çalıyosunz??

sitenizdeki repertuar bolumunu acamadim bakmak icin ama hatirladigim kadari ile Killers - Mr.Brightside ve Kaiser Chiefs'den bi sarki vardi. birkac tane daha vardi ama hatirlayamadim dedigim gibi sitede de goremiyorum repertuar bos gozukuyor.
ozel mesaj ile atabilirsin istersen repertuarinizi :)

veya www.wellbehaved.net 'ten de bakabilirsin repertuarimiza,yeni ekledigimiz parcalar yok yalniz.
tesekkurler ilgin icin :)

tamamdır o zaman oyle yapin. gormek isteriz artik sizi :)

bu arada 29 aralik programımız ses sisteminden kaynakli bir arizadan dolayi iptal olmustur.
eger ayarlanabilirse telafisi bayramda yapilir,
ayarlanamazsa her persembe zaten garage'dayiz ;)

Beyler geçen yerime Dağhan'ı yoladım programınıza,finallerden sonra da ben geleceğim...:)
Bu arada Can erken kutlamaya başlamış 2007'yi,bende ona katılıp yeni yılınızı kutluyorum.
Sevgiler

CaGDaSH demiş ki:
Beyler geçen yerime Dağhan'ı yoladım programınıza,finallerden sonra da ben geleceğim...:)

bekleriz cagdas,gelin topluca.
daghan'i agirladik sira sizde :p

maresalx demiş ki:
yeni yilinizi kutlu olsun well behaved

mutlu yillara

CaGDaSH demiş ki:
Bu arada Can erken kutlamaya başlamış 2007'yi,bende ona katılıp yeni yılınızı kutluyorum.
Sevgiler

yeni yil dilekleriniz icin de tesekkur ederiz,ayni sekilde biz de sizlerin yeni yilinizi kutlariz,mutlu seneler :)

arkadaşlar şimdiden kutlarım yeni yılınızı.perşembe iyi diildim gelemedim programa :cry: görüşürüz umarım en kısa zamanda...

Geri