Well Behaved (Indie,Garagerock,Postpunk) - Ankara

ForROCK! #4

22 Şubat Çarşamba
Saat: 18:00
Garage Rock Bar

011jc.jpg

Well Behaved
Echoes
Diriliş

+
ŞARAP
[normal program]

Giriş: 6 YTL (+ilk bira)

Garage Rock Bar
Karanfil Sokak No: 22 KIZILAY

Kerem ve yıldırımla aynı yerde oturuyoruz muhabbetim vardır tanırım.Kerem iyi müzisyendir :) aynı gruptada çalışmışlıgımız aynı sahneyide paylaşmışlıgımız var zamanında.Yıldırım gibi bi adamın vokal oldugu bi gruptan hayır gelmez diye düşünüyordum dogrusu :LOL: ama videoları izledim bütün fikrim degişti:DVarmış adamda ses iyi kötü :D ben geyigine çalıyolar öyle saçma sapan sanıyodum ama gerçekten tarzlarında başarılılarmış beni şaşırttı bu videolar...

Bi gün izleyecegim boş vaktim olursa.Hepinize selamlar sevgiler saygılar :) Kolay gelsin bide başarılar...

Saol emre bende ayni seyler kehanet ve senin icin dusunmustum ama sonradan anladim bizim gibi adamlar anca muzik yapabilirmis.Bekleriz konserlerimize...Bu arada msj icin saol ilginc olmus...

iF konserinde yanınızda olamadım kusura bakmayın ama videolardan da belli oluyo ki gerçekten çok güzel bir konser kaçırmışım neyse artık bu çarşamba telafi ederim umarım.Well Behaved tam gaz devam etmekte yoluna umarım bizim de grubumuz oturunca sizle aynı sahneyi paylaşırız...Başarılar.....

arkadaşlarım kolay gelsin,konser umarım istediğiniz gibi geçer

bana "yıkın orayı" demekten başka bişy kalmıyor :)

Gestapo ekibi adına başarılar diliyorum
Saygı&Sevgi...

Cicatriz demiş ki:
Saol emre bende ayni seyler kehanet ve senin icin dusunmustum ama sonradan anladim bizim gibi adamlar anca muzik yapabilirmis.Bekleriz konserlerimize...Bu arada msj icin saol ilginc olmus...

Gelcem konserlere bu arada mesajımı ordan burdan çekip yanlış anlamaya yola açıp laf sokma gibi şeylere girmediginiz için teşekkürler :) İyi niyetli bir eleştiriydi yukardaki aslında ama garip gözüküyor gerçekten :)

Başarılar...

wminim güzel bi konser olcaktır.Grupların tarzlarından emin olamadığım için izlenmesinde fayda görüyorum.Zaten kaçtır izleyemedim well behaved i bu seferde gidemezsem dövecekler beni :D

sonunda kendi çektiğim konser vidyolarınıda izledim. harbi ne güzel konsermiş be. ama vidyoyu izliyip keşke orda olsaydım dediyseniz 22 ocakta garage da olun. bu arada konserde tüm well behaved grubuna başarılar

Selam.. If'te çok iyiydiniz. Grup yeni olmasına rağmen sahnede oturmuş bir haliniz var. Zamanla herşey daha da iyi olucak eminim. Neyse bu kadar yağ yeter :LOL: çarşamba görüşmek üzere..

Beyler size konserinizde başarılar diliyorum.. Yıldırım sen de bizim konserlere gelip bizi desteklediğin icin ayrıca teşekkürler.. Sizi izleyemediğim için ayıp ediyoruz size biraz.. Bu konsere gelmeye çalışacağım.. Gelemesem de (Malum para durumları.. bızım konser bileğimi büktü çünkü) bi dahakine yakanızı bırakmam... :)

Tekrardan başarılar .... Konserde ortalığı katledin :) Kendinize ii bakın beyler....

Arkadaşlar ilk yorumlarımı size yazıyorum herhalde şu siteye üye olduum zamandan beri.
2 cümle yazayım.
Gerçekten çok iisiniz.
Başarılarınızın devamını dilerim.

Geri