Çıkmaz Sokak

sizce grubun yeni adı ne olsun?

• Toplam oy veren
    1,732
Ya ben ağzımı bozmayayım diyorum ama saçma sapan geyikler olmuş burda.Başka grupların için başka başlıklar aç bari yasin.Hepimizin yan projeleri oluyor ama bu başlıkta aktarmıyoruz bunları hatta hiçbir başlıkta aktarmıyorum ben(şahsen).Grup işi arkadaşlık işidir,güven işidir sen böyle saçma sapan işler yaparsan ben sana güvenmem.Diğerleri ne der bilmem.Ama arkanda gitar çalcak adama güvenmezsen çıkıp da şarkını söyleyemezsin.Bu grupta çalacak her insan gruba da müziğe de saygı duymalıdır.Senin bu gruptaki yerin gruba saygından dolayıdır,bunu yitirirsen yerini de yitirirsin.Müziğe ise senden daha çok saygısı olan çok gitarist var...Herkes kendine çeki düzen versin ki yapmayı planladığımız şeyler olsun(bu herkese ben de dahilim)!

YA EFE ORTAMI GERME :!: :!:
2. si ağustos başlarına demoyu bitiririz diye hepberaber karar aldık arda...
Ayrıca snawım varken bile ben her evde toplanalım dediğinde geldim derslerimi satıp...
Başka grubun reklamını yaptığım felanda yok...
Hiçbir ciddiyetsizliğimde yok ayrıca, ne zaman çalışma yapılmaya karar verilirse verilsin ben varım bunu sen de biliyorsun arda...
Hatta öyleki çalıştığım yerden bile ayrılırım umrumda da değil iş miş...
Abi her grup böyle bi dönem geçirir en mantıklısı kısa zamanda bu krizi atlatıp adam akıllı işler çıkarmak...
Liderin bütleri bitti...Her zaman çalışma yapabiliriz artık...
Ayrıca isteseydik dandik dundik bi demo yapabilirdik fakat hepimiz adam akıllı bişeyler olması için uğraşıyoruz öyleki tam tarzı belirlemek için bile oturup günlerce konuştuk...
Neyse abi daha fazla germeyelim ortamı oturup müziğimizi yapmaya başlayalım...
Ha bu arada bu güvensizlik olayında benden önce Tuğrul geliyor bence, onun bendeen önce kendine bi çeki düzen vermesi lazım die düşünüyorum...
Sadece bi 26...Sözler sende yok doruk :?:
Neyse hade bakam germeyelim ortamı...
Aslanlar :metal :LOL: :beer:

Doruk,Cem,Arda;henüz tanışmıyoruz sizlerle ama sanırım bir önceki sayfada bir yalnış anlaşılma olmuş... (klasik laf)
Orda Yasin'e geyiğine takılmıştım ben.Yoksa adamın kaç senedir devam ettiği gruba herhangi bir laf sokma isteğim ve gayretim bulunmamaktaydı...
Yeni ism muhabbetinden dolayı "ismi belirsiz grup" ibaresini kullandım...
Umarım bu yalnış anlaşılma şuandan itibaren giderilmiştir...
Yasin bizim kardeşimiz...Sizlerde onun kardeşisiniz tahminimce...Dolayısıyla bizlerinde kardeşisiniz :p
Tüm gruba en içten dileklerimle başarılar diliyorum.
Demo kaydetme düşünceniz varmış...İyi kayıtlar ;)

abi ben ne dedim şimdi onu anlamadım yazılan hiçbirşeyi okumadan sadece bir isim önerdim yanış anlamayın bu gruba girmedende çıkmaz sokağın destek çisiydim halada öyleyim neyse sıkmayın canınızı kendinize iyi bakın hadi bakalım

iyi güzel beyler... Tartışıp halletmişsiniz olayınızı...
Bende çalışmaya hazırım... (Bu çarşamba itibariyle)

Cem hoşgeldin abi siteye...
ABi ben hazır sayılırım kırdım kıçımı çalıştım paso tabiri caizse...
Hade bakalım lider de davulu alıo...
Yolumuz açık ola....

iidir ibo
bi toparlansak :LOL:
Ya arda elektronik müzik olayına gelince benimde eğilimim olduğunu biliyorsun bana uyar yani abi...
Ben gümüldürde çalışıom şu anda müzük çalıoz :LOL:
Hade kolay gele herkese