Wanted (Pop,Rock,R&B)

Durum
Yanıtlara kapalı.
dün gece yeni gitarcınız çağlarla sizi ilk defa izledim.gruptaki en büyük değişim,hem sahnedeki tavırlarınıza hem de müzikal performansınıza yansıyan uyumunuzdu.soundunuz da eskiye göre çok daha güçlüydü. enerjiniz hiç bitmedi,o kadar ki bize bile yetti.hiç bu kadar eğlenmemiştik. kısaca yeni birlikteliğiniz çok başarılı olmuş,izleyiciden size tam not :) tekrar hayırlı olsun.

not: ısrar ediyorum, "neh nah nah nah" ı bundan böyle orçun söylesin.kendi tabiriyle, ben böyle bişey görmedim abii :D

geldik,gördük,dinledik,eğlendik...

bodrum programlarını merak edenler,işte size birinci ağızdan yorumlar.

wanted burda da türk dememiş,ecnebi dememiş kitlesini oluşturmuş.keyif aldığımız repertuvara bodruma özel latinleri de eklemiş.bir alana bir de bodrum keyfi bedava.ee daha ne olsun ;)

Çarşamba performansınız çok güzeldi. Bodrumada gelicez biara umarım. Çağları Aliveda izliyoduk eskiden şimdi Wantedda. Biostan kopamadı bu çocuk bi türlü :)

çok güzel geçen bi bodrum haftasonundan sonra yine çok eğleneceğimizi tahmin ettiğim bi bios gecesi bizi bekliyor. yine yani şarkılarla bir arada olcaz. hade bakalım o zaman:)

sayfamıza yazdığın güzel yorumların için teçekkür ederiz çağıl.vallaha keşke bornovada biyerde çalsanızda gelip dinlemek kolay olsa sizi.vallaha aboneniz olurum.
bu arada sizden bi şarkı istiyorum.bizim grupça hastası olduğumuz ve sizin gayet rahat çalabileceğinizi düşündüğüm bi şarkı.MOLOKO cannot contain this.aslında fark etmez moloko olsunda ne olursa olsun.kendinize iyi bakın ...

yeni gitaristiniz hayrlı olsun, yakın zamanda yeni halinizi dinleyebilmek en büyük hayalim, emreye katılıyorum acilen bornovada programa başlayın bizde gelip kaynaşalım, benimde bir istek şarkım olucak sakıncası yoksa,
skin - purple yada
fiona apple - fast as you can yada
björk'ten herhangi birşey
(hani 1 tane istek şarkıydı demeyin :) )
saygılar (sevgiler) efenim

cirkefinbascisi demiş ki:
sayfamıza yazdığın güzel yorumların için teçekkür ederiz çağıl.vallaha keşke bornovada biyerde çalsanızda gelip dinlemek kolay olsa sizi.vallaha aboneniz olurum.
bu arada sizden bi şarkı istiyorum.bizim grupça hastası olduğumuz ve sizin gayet rahat çalabileceğinizi düşündüğüm bi şarkı.MOLOKO cannot contain this.aslında fark etmez moloko olsunda ne olursa olsun.kendinize iyi bakın ...

çok saolun efenim:)
inşallah kasım gibi bornovada olcaz. ben de özledim çok yaw bornovayı:)
MOLOKO indiriyorum şimdi. umarım olur moloko. görüşürüs o zaman en yakın zamanda öptm çok sizi:)

nonsleeper demiş ki:
yeni gitaristiniz hayrlı olsun, yakın zamanda yeni halinizi dinleyebilmek en büyük hayalim, emreye katılıyorum acilen bornovada programa başlayın bizde gelip kaynaşalım, benimde bir istek şarkım olucak sakıncası yoksa,
skin - purple yada
fiona apple - fast as you can yada
björk'ten herhangi birşey
(hani 1 tane istek şarkıydı demeyin :) )
saygılar (sevgiler) efenim
sizi de bekliyorus yiğit bey programa her zaman :)
istekleriniz hemen dikkate alınmışır sevgiler....:)

muhteşem bi çarşamba gecesiydi.. Biosta zıplamayan kimse yoktu.. Ama boşa konuşuyorum bu grubu anlatmaya kelimeler yetmez.. Yaşamak lazım yawww :D:D

çakılcım "michelle" için teşekkür ederim,çok mutlu oldum.U2 "one" da süper olmuş. :D

orhun bu sözüm sana;İnşallah bodrumda kulağına su kaçar da,wanted' ı dinleyemezsin.çık aradan diorum,başka da bişey demiyorum... :evil:

hilal_80 demiş ki:
çakılcım "michelle" için teşekkür ederim,çok mutlu oldum.U2 "one" da süper olmuş. :D

orhun bu sözüm sana;İnşallah bodrumda kulağına su kaçar da,wanted' ı dinleyemezsin.çık aradan diorum,başka da bişey demiyorum... :evil:

ne kadar ayıp yaww 40 yılda bir gittik tatil yaptık gelemedin bizle diye yapıosun bunları haftayada sen git yahuuu :D:D

orhun_7 demiş ki:
hilal_80 demiş ki:

ne kadar ayıp yaww 40 yılda bir gittik tatil yaptık gelemedin bizle diye yapıosun bunları haftayada sen git yahuuu :D:D

bodrum günleri çok çılgın geçio hakkaten de:)
müzik, voleybol(!) falan herkesleri bodruma bekleris. ama orhin bi daha maç yapmaya cesaret edemez herhalde onu bilemiyorum tabii :)

hilalcim michelle'ler senin için bir dahaki bios akşamında ve bodrum günlerinde görüşçez zaten herkese selamlar :)

Durum
Yanıtlara kapalı.
Geri